SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U13 – FC Přední Kopanina 3:7 (2:5)

Střešovice – O týden dříve než mužští kolegové, jsme přivítali v nedělním odpoledni tým z Přední Kopaniny. Někteří hráči mají svou hlavu, což by nebylo špatné, pokud by hráli individuální sport či ji používali správně, takto jsme přenechali soupeři iniciativu, a nakonec i vítězství.

Od úvodních minut měla Kopanina míč a tím pádem i hru ve svém držení. My jsme byli nekoncentrovaní a asi nervózní.

Náš nedůraz a neochota podstupovat osobní souboje (ne u všech) nás stála první poločas, kdy jsme pustili hosty do tří brankového vedení. Až poté jsme se osmělili a začali alespoň trochu zlobit defenzivu Kopaninských.

Po přestávce jsme hru dokázali vyrovnat a dostávali se do zakončení, které naráželo na kvalitu Ulbircha v brance Kopaniny, nebo o kousek nenašli cíl. Naše naivní chyby u naší branky byly po zásluze potrestány, a tak jsme museli Kopaninským jen gratulovat.

Očima trenéra:

Kluci se stále učí, toho jsme si samozřejmě vědomi, ale pokud je jim to stokrát opakováno a vysvětlováno, tak vám to hlava nebere. Na druhou stranu někteří playeři předvedli, že hrát umí, ale musí chtít a musí fungovat hlavou, pak se na jejich výkon kouká s obdivem. Bohužel dnes jsme prospali první poločas, a to je ve fotbale málo.

Sestava SKS1911: Smetana – Abt, Bouzek, Ciniburk, Dvořák, Got, Holec, Jonák, Lokhart, Macek, Stanečka, Starý, Šustek, Weinberg

Branka SKS1911: Dvořák

Další utkání hrajeme v pátek 13.10.2023 od 17:30 kdy vyrážíme do Modřan! Přijďte nás podpořit.  

Syra