SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U13 – SK Kladno 7:2 (3:1, 1:1, 3:0)

Tři minuty k vítězství – V sobotním dopoledni jsme na domácí UMT přivítali tým z Kladna. Po dvou výhrách a podzimním vzájemném měření sil jsme si věřili, že dokončíme vítězný hattrick. Do sestavy se vrátil uzdravený Vyhlíd, ale vypadl kvůli zkouškovému období Svoboda N.

Vstup do utkání se nám moc nevydařil, oboustranně to bylo opatrné, nicméně my jsme tahali rozhodně za kratší konec. Naše hra neměla spád, a pokud jsme se dostali na míč, rychle jsme se ho víceméně bezmyšlenkovitě zbavili. Dovršením bylo brzké zranění Kubíčka. Takřka jako v každém zápase jsme za pasivitu dostali žlutou kartu a trestný bod, čili gól v naší síti. To běžela 23.minuta zápasu a my jsme dostali facku na probuzení!

V tu chvíli jako by nás někdo nakopl do zadnice a přišpendlili jsme soupeře na jeho polovinu. Po třech minutách jsme se ujali rohového kopu. Ten dobře zahrál Bouzek a hostující Skála si míč srazil do vlastní sítě. 1:1

O dvě minuty později upláchl Bouzek po dobrém vysunutí od Šimka a na dvakrát se mu podařilo Kladenského brankáře překonat. 2:1

O další minutu jsme vedli již o dvě branky. Opět dobře hrající Bouzek skvěle roztáhl hru do kraje, vytáhl s sebou obránce, Martinka mu naservíroval kolmici, skvělé přebrání míče do rychlého pohybu, svižná rána bodlem a 3:1.

Ve druhé třetině jsme se uklidnili a již ovládali hru, ale chyběl nám větší pohyb. A tak jsme opět na chvíli pustili soupeře do zápasu snížením po naší lehkomyslnosti na půlce hřiště, kdy jsme neatakovali narážejícího si hráče a ten doběhl až k naši svatyni a nedal Setinskému šanci. 3:2

Poté jsme se dali opět do pohybu a zcela začali ovládat hřiště. V 53.minutě si Šimek poradil se třemi obránci na hranici vápna a levačkou do protipohybu brankáře uklidil míč a navýšil skóre opět o dvě branky. 4:2

Posledních třicet minut již soupeři docházeli síly a my jsme mohli celkem v poklidu navyšovat skóre. Nejprve se individuálně prosadil Hnilička 5:2. Poté Bouzek na několikátý pokus dovršil svůj hattrick 6:2. A konečnou podobu skóre utkání dal Pavlík tvrdou ranou k tyči. 7:2

Skóre mohlo být daleko větší, ale prázdná brána je pro nás strašákem 😀

Očima trenéra: 

Jsem moc rád, že po velikonoční pauze jsme utkání zvládli. Dnes to nebyl náš nejlepší zápas, chybělo nám větší nasazení a koncentrace. Nakonec je z toho prozatím nejvyšší výhra v jarní části, takže asi dobrej špíl, ale my víme, že kluci dokáží předvádět daleko pohlednější a rychlejší hru. To dnes ukázali prakticky jen ve třech minutách první třetiny. Nicméně i tak jim samozřejmě patří díky, není to tak dávno, co jsme takové zápasy dokázali výrazně prohrát.

Velmi nešťastná je pro nás ztráta Kubíčka, který si přivodil nepříjemnou zlomeninu v oblasti kotníku a bude nám minimálně měsíc chybět. Přeji mu brzké uzdravení a věřím, že tým za něj bude bojovat na hřišti, aby se jeho rekonvalescence urychlila, alespoň pozitivním myšlením.

Sestava SKS1911: Setinský – Borovec, Bouzek, Hnilička, Kalaš, Klauz, Kubíček, Markovič, Martinka, Pavlík, Šimek, Vyhlíd

Branka SKS1911: Bouzek 3, Hnilička, Šimek, Pavlík, vlastní

Další utkání hrajeme v sobotu 22.4. od 10:00! Kdy zajíždíme do Litvínova. Přijďte nás podpořit! 

Syra