SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U13 – SK Modřany 2:4 (0:1)

Střešovice – V dalším kole pražské soutěže jsme přivítali tým z „rodné vísky“ našeho místopředsedy pana Rotheho a to SK Modřany. V Praze se nám nedaří výsledkově, ale alespoň vidíme herní zlepšení našich hráčů, což je pozitivum směrem k dalšímu ročníku, kdy budeme v této soutěži dorazový ročník.

Utkání mělo od začátku do konce náboj, Akce a šance se střídaly na obou stranách, bohužel jsme po čtrnácti minutách lacině přišli v prostoru před brankou o míč a hostující Beinl neměl problém skórovat.

Hnali jsme se za vyrovnáním, ale naše střelecké pokusy byly nepřesné a nebo bravurně zasáhl strážce Modřanské branky Balík.

O poločase jsme chtěli soupeře přišpendlit k jeho vápnu, zvýšili jsme obrátky a obstřelovali tribunu za brankou. Ve 43.minutě jsme neuhlídali náběh Boušky a prohrávali o dvě branky. Naneštěstí nás to ještě více nakoplo a v 52. minutě jsme hned a jednoduše srovnali brankami Elshala a Tichého.

Tlačili jsme se za vítězstvím, stejně jako soupeř. Ten šel opět do vedení v 58.minutě. Zápas pokračoval ve fotbalovém duchu. Akce střídala akci, my jsme chtěli vyrovnat, soupeř zase zpečetit náš osud. Tyče, břevna dobré střely, nic z toho nepropadlo za zády čaroděje Balíka v Modřanské bráně, a tak přišel trest. Bouška svou druhou brankou v utkání v předposlední minutě rozhodl, že body poputují na druhý břeh Vltavy.

Očima trenéra: Parádní podívaná, dnes mě zápas i přes porážku bavil. Byla vidět chuť porvat se o výsledek. Bohužel to jen dokazuje, že spoustu zápasů jsme prostě odchodili, dnes to bylo houževnaté a to mě těší, snad to bude impulz do dalších utkání.

Branky SKS1911: Elshal, Tichý

Sestava SKS1911: Kaplický – baranek, Bouzek, Ciniburk, Dvořák, Elshal, Hubička, Jonák, Pospíšil, Soukup, Stasjuk, Šustek, Tichý, Weinberg

Další utkání hrajeme v pátek 17.5.2024 v Radotíně od 17:00! přijďte nás podpořit.

Foto: DB3

Syra