SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U13 – SK Roudnice nad Labem 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)

Trpělivost růže přináší – V sobotním dopoledni jsme ve třetím jarním kole přivítali tým z Roudnice nad Labem. Vzájemná bilance s tímto soupeřem 1-1-1, a tak se dalo očekávat vyrovnané utkání a my věřili, že konečně budeme na jaře bodovat.

Do utkání jsme šli konečně také v kompletní sestavě včetně uzdraveného Šimka. Před utkáním jsme se zaměřili na taktickou stránku a nastavení v hlavách. To jsou příčiny, které nás často připravují o kvalitu předvedené hry i konečného výsledku.

Naši borci si vzali rady tentokrát k srdci a hlavně pracovali hlavou od úvodní do poslední minuty. 

Po celý zápas jsme byli opticky lepším týmem, který si vytvořil i několik dobrých střeleckých pozic, zejména po kolmicích Šimka, Kalaše či Martinky jsme se řítili sami na hostujícího brankáře, ale opět jsme zklamali v koncovce.

Ve druhé části jsme šli po právu konečně do vedení. Vysunutí od Kalaše si dobře připravil prvním dotekem Martinka a proti jeho prudké ráně neměl hostující Pekař v brance šanci.

Naše vedení bohužel netrvalo dlouho. Těsně před koncem druhé části se námi odvrácený obranný roh vrátil a Roudnický Chramosta vyslal nepovedenou střelou na naši svatyni, kde jsme třikrát promáchli točící se balón a ten doputoval po zemi k pravé tyči Setinskému za záda. 1:1

Nutno podotknout, že naše obrana po celé utkání pracovala skvěle systematicky a toto byla snad první „střela“ která prošla k naší brance.

Na začátku poslední třetiny po rohovém kopu soupeře, se hnal do zakončení výborně hrající kapitán hostí Martan, Setinský balón boxoval, ovšem Martan vlétl ramenem/loktem ve výskoku přímo do hlavy našeho brankáře, ten zůstal ležet a z následné dorážky jsme inkasovali. Sudí branku neuznal z důvodu ataku na hlavu, ale měl před tím písknout do píšťalky a odpískat faul nebo přerušení, což se nestalo a tak musíme sportovně konstatovat, že soupeře připravil o branku.

Nicméně jinak bych chtěl výkon sudího pochválit, utkání zbytečně nekouskoval a vše dokázal rozumně vysvětlit.

Až v 73.minutě se nám podařilo získat opět vedení. Po jedné z krásných kolmých přihrávek si míč do tahu přebral svým typickým způsobem Bouzek, snažil se míč uklidit, ostatně jako v předešlých případech na zadní tyč, nicméně míč by nejspíš šel mimo nebýt obranných skluzů hráčů v modrých dresech, kteří si míč dopravili sami do branky. 2:1  

Pět minut před koncem pečetil výhru svým gólem Hnilička 3:1

Uff podařilo se! 

Očima trenéra: 

Oproti minulému týdnu obrat o 100% hlavně takticky a psychicky. Dnes to byl opravdu velmi povedený výkon od všech účastníků. Souhra, obětavost, myšlení, pracovitost a trpělivost nás dnes dovedli k vytoužené výhře. Jediné co je malou kaňkou na utkání, že nebylo vítězství znatelnější, ale to jsme opět u koncovky ☹ Naštěstí dnes fungovala obranná činnost a to nám zajistilo po dobrém výkonu i dobrý výsledek.

Sestava SKS1911: Setinský – Bouzek, Borovec, Hnilička, Kalaš, Klauz, Kubíček, Martinka, Pavlík, Stanečka, Svoboda N., Šimek, Vyhlíd 

Branka SKS1911: Martinka, Bouzek, Hniička

Další utkání hrajeme v neděli od 10:00 na hřišti FK Slavoj Vyšehrad, přijďte nás podpořit! 

Syra