SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U14 – FŠ Litvínov 1:1 (0:0)

Střešovice – Za krásného počasí jsme v pravé poledne přivítali v našem svatostánku tým FŠ Litvínov. Utkání svou kvalitou odpovídalo umístění obou týmů v tabulce. Hrál se pohledný fotbal a to i díky mladému rozhodčímu Vlčkovi, který i přes svůj věk odvedl téměř mistrovský výkon.

Zápas si držel své tempo po celou dobu, moc se nepřerušovalo a když už bylo bez pardónu správně potrestáno již zmiňovaným sudím.

O utkání jsme vstoupili podle hesla „vítězná sestav se nemění“ a tak naskočilo všech 11 statečných z utkání ve Varnsdorfu.

Hned od úvodního hvizdu se střídali na obou stranách šance za šancí, opticky jsme měli trochu navrch, ale soupeř byl nebezpečný z každé situace obdobně jako my.

Bohužel jsme so opět přenesli největšího našeho strašáka a tím je naše koncovka. Na hostujícím Šťovíčkovi hájícím branku hostí si postupně vylámali zuby Borovec, Bouzek i agilní Kalaš. Do kabin jsme tak odcházeli za bezbrankového stavu a počtem střel 13:6

O pauze vystřídal Borovce, navrátivší Vyhlíd. Trochu jsme upravili řady a nabádali hráče k větší odvaze a kreativitě. Chtěli jsme útočit ve více hráčích a také zvýšit náš počet střel ze střední vzdálenosti.

V 57.minutě se po pěkné souhře dostal na levý okraj Litvínovského vápna k míči Martinka, načechraný míč umístil do branky ve formě hrající Havlena jak jinak než hlavou. Jeho třetí branka hlavou je vzhledem k jeho výškovým parametrům tak trochu unikát a my jsme za jeho branky moc rádi samozřejmě. Tentýž hráč o pár chvil později orazítkoval břevno hostující branky.  Bohužel z následného braku jsme po naší chybě inkasovali vyběhnuvší Setisnký podklouzl a Hříbal srovnal stav na 1:1

I přes velký nápor jsme již nedokázali ani po závarech strhnout vedení zpět na svou stranu a tak jsme se s Litvínovem rozešli smírně.

I přes málo branek jsme viděli dnes hodně ofenzivní fotbal.

Branka SKS1911: Havlena

Sestava: Sestava: Setinský – Borovec (36´Vyhlíd), Markovič (61´Svoboda K.), Kalaš, Havlena (78´Polák), Martinka, Karas, Bouzek (69´Kubíček), Macourek (78´Svoboda N.) Kunc, Bílek

Další utkání hrajeme v sobotu 18.5.2024 od 10:00 ve Vyžlovce! Přijďte nás podpořit.

trener Raphael