SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U14 – Junior Chomutov 1:2 (0:1)

Střešovice -Zaspali jsme úvod utkání, chybělo snad vše co k fotbalu patří energie, chuť, vůle, chtíč, pohyb. Všude jsme byly až druzí Nedokázali jsme držet míč ani vytvořit tlak na soupeře. Chomutovští diktovali tempo a my jsme nedokázali včas a hlavně dobře reagovat.

Za naší pasivitu jsme byly po právu potrestáni úvodní brankou soupeře. Nezajištěný levý kraj umožnil odcentrovat míč do našeho pokutového území následovali zmatky v naší defenzivě a hostující Krutská prostřelil Setinského mezi nohy. 0:1

Hra se pak odehrávala převážně ve středu hřiště, bez vážnějšího ohrožení té či oné branky.

O přestávce jsme přeorganizovali řady, do hry vpustili Martinku a to přineslo kýžené oživení. Obraz hry byl najednou diametrálně odlišný. Měli jsme míč pod kontrolou, hráli v tempu a precizně přecházeli do rychlých kontrů ze kterých jsme ovšem pouze hrozili a neskórovali.

Z ojedinělého protiútoku jsme bohužel naopak inkasovali druhou branku. Po ztrátě Šimka na středu hřiště se rychle zorientoval Chomutovský Albareda a z třiceti metrů vyslal vysoký oblouk, který by za normálních okolností Setinský lapil do náruče, bohužel povětrnostní podmínky hraničili s regulérností a k naší smůle s jeho dopomocí doplachtil míč do až do sítě. 0:2

Druhá obdržená branka nás nesrazila, stále jsme se snažili s výsledkem něco udělat. V 52. minutě se nám podařilo gólem Martinky snížit, nastupující únava a prostřídání řad utlumovalo více a více náš tlak, a tak jsme nakonec na body nedosáhli.

Očima trenéra: Opět jsme podobně jako ve Varech odehráli každý poločas velmi odlišně. Tu první opanovali hráči z Chomutova, ve druhé jsme naopak dominovali my. Druhá „náhodná“ branka soupeře (které se dalo předejít rychlým repressingem ihned po ztrátě) bohužel rozhodla utkání. Snížení nás dokázalo ještě na chvíli namotivovat, ale nebyl, dostatek sil na to utkání alespoň zremizovat. Vytvořili jsme si i velmi málo střeleckých příležitostí na tom musíme zapracovat.

Branka SKS1911: Martinka

Sestava: Setinský – Bílek, Šimek (69´Vihan, Klauz, Stanečka, Kalaš, Havlena, Kunc (41´Martinka), Karas (75´Svoboda), Bouzek, Kubíček

Další utkání hrajeme v neděli 5.5.2024 na Dukle Jižní Město! Přijďte nás podpořit.

Raphael Belei