SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U15 – FK Baník Most Souš 3:3 (1:3)

Střešovice – Styl Robin Hood a lá „bohatým bral a chudým dával“. I tak by se daly charakterizovat výkony U15 v posledních týdnech. Po středečním nezdaru proti Aritmě, která okupuje spodek tabulky přijel tuto neděli průběžně 2.tým divize FK Baník Most. První půli jsme prohráli 1:3 kdy jsme opět inkasovali především po vlastních chybách. Jedinou naší branku vstřelil asi nejaktivnější hráč směrem dopředu Jirka Novotný. Do druhé půle jsme nastoupili s ofenzivnějšími plány a to neslo své ovoce. Harrison dvěma góly srovnal a hrál se najednou vyrovnaný zápas nahoru-dolu. Mohlo to dopadnout jakkoliv. My jsme trefili 2x tyč,  soupeř také měl své šance. Zápas nakonec skončil remízou 3:3.

Hodnocení trenéra: Z posledních tří zápasů máme 0 bodů a skore 1:18. Byly to především týmy ze spodku tabulky. Teď přijede druhý tým tabulky a hrajeme s nimi 3:3. Jsem rád jak hráči zareagovali na průběh a ukázali charakter. Viděl jsem drive a touhu zlomit krizi. Tohle nám jenom pomůže. A říkám to celou dobu, vyhovuje nám když s námi někdo hraje fotbal a to Most přesně udělal. Dobrý bod!

Branky SKS1911: Harrison 2, Novotný

Sestava: Havránek – Kadlec (41´Macháček), Jaroš, Horák, Ota, Veselý (41´Šulc) – Novotný, Špringl (62´Kunc), Roskovec, Hereš (71´Ašer) – Harrison

K dalšímu utkání zajíždíme v sobotu do Chebu, kde je výkop v 10:00! Přijďte nás podpořit.