SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U16 – SK Čechie Uhříněves 1:3 (0:2)

Střešovice – V druhém domácím zápase podzimní části jsme přivítali vedoucí celek soutěže, tedy Uhříněves. Respekt budící skóre po prvních třech kolech bylo 22:3. Říkali jsme si, že by to pro nás mohl být ideální soupeř pro naši stále rostoucí formu. Myslím, že se to potvrdilo.


Hra byla vyrovnaná, s četnými útoky, byť ojedinělými šancemi na obou stranách. Územní převahu jsme drželi my, ale opět se nám nedařilo v poslední třetině hřiště zachovat klid a dostat nebezpečný míč do vápna po trpělivé přípravě. První branka utkání padla ze značky pokutového kopu. Střelcem byl hostující hráč číslo 15, kapitán a nejlepší střelec soutěže Jakub Vaňha. O minutu později jeho hvězda stoupla ještě výš a povedenou střelou z dobrých dvaceti metrů nedal Havránkovi sebemenší šanci. První poločas skončil 0:2.


Do druhého poločasu jsme poslali na hřiště čerstvou krev. Stupňovali tempo a měli jsme převahu. Zaslouženou odměnou byl gól roku z 67. minuty v podání Vítka Přikryla střelou z voleje ze třicetimetrové vzdálenosti. Střela vzduch-vzduch s přídavným raketovým pohonem skončila nekompromisně za zády bezmocného Stárky. Po vstřelené brance jsme pokračovali v dobré práci, výkonu i snaze o vyrovnání. Své šance (z jasných pozic) jsme však neproměnili a náš entuziasmus začínal vyprchávat. V 83. minutě vyprchal definitivně když střelec Vaňha zkompletoval hattrick.


Zatím jistě náš nejpovedenější, nejodvážnější a zejména sebevědomý výkon.

Základní sestava: Havránek(7.1) – Krajcer(7.2),Dostál(7.7), Grégr(K, 7.5), Dušek(7.1) – Přikryl(7.6), Sedelmayer(7.5), Přáda(7.3) – Řechtáček(7.0), Vihan(7.2), Dorner(7.3)
Střídali:
Sanders(7.2), Škába(7.0), Slezák(7.0)
Gól:
Vít Přikryl
Hráč utkání:
Jorik Dostál

“Myslím, že hráči mají tendenci být úzkostní, pokud nedělají správné věci – jako je jídlo, odpočinek nebo trénink. Pokud jste plně připraveni, nemáte se čeho bát – je to jen fotbal.”
Roy Keane (10.08.1971), irský fotbalový komentátor, bývalý trenér a bývalý profesionální hráč.

Foto: Jan Syrový
Text: Daniel Klír, 25.09.2023