SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U17 – Slovan Bohnice 1:1(1:0)

V sobotu 18. března se SK Střešovice 1911 utkaly s týmem Slovan Bohnice na domácí půdě. Sestava Střešovic vypadala následovně: Halák – Havel(K), Kučera, Schürrer, Dasbach – Brož, Nguyen, Kubička – Šebesťák, Fibinger, Weinrich. Střídání: Navrátil místo Havla, Matějka místo Dasbacha, Kuzhman místo Weinricha a Burger místo Nguyena.

Střešovice byly jasným favoritem proti poslednímu týmu tabulky Bohnic. Hráči SK Střešovice měli velkou střeleckou převahu a drželi míč na svých kopačkách většinu času. Ve 26. minutě skóroval Weinrich dalekonosnou střelou, ale Střešovice nedokázaly využít dalších čtyř vyložených šancí v bezprostřední blízkosti soupeřovy branky. Navíc v prvním poločase dvakrát trefily tyč.

Bohnice měly během celého prvního poločasu velmi málo šancí a hrozily pouze ze standardních situací.

V druhém poločase se situace komplikovala, když byl za SK Střešovice vyloučen Kučera v 55. minutě po chybě. I s deseti hráči si však Střešovice udržely zápas pod kontrolou. V 86. minutě však Bohnice využily jednu z mála příležitostí a vyrovnaly na 1:1.

V poslední minutě utkání měl Kuzhman šanci rozhodnout zápas, ale jeho střela skončila pouze na tyči.

I přes velkou střeleckou převahu a držení míče na straně SK Střešovice, byl konečný výsledek utkání 1:1. Nejlepším hráčem zápasu byl zvolen Brož.

18.03.2023, Daniel Klír