SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U17 v domacím utkání nestačila na Šemíky z Vyšehradu

U17 – FK Slavoj Vyšehrad 2:3 (0:3)

Střešovice – Druhé domácí utkání v řadě. Podruhé jsme vítali soupeře z horních pater tabulky. Sestavou jsme jako vždy trochu zamíchali a příležitost v základní sestavě dostali opět další borci z našich početných řad.

Do utkání vstoupili daleko lépe hosté a od začátku zápasu byli živějším, pohyblivějším a důraznějším týmem. Agresivní a okamžitý presink nám dělal vrásky na čele a nedokázali jsme přidržet balón na kopačkách a vytvářet si ofenzivní situace. Soupeř nás naopak trestal rychlým přechodem do útoku a v prvním poločase si vypracoval zasloužený náskok tří branek.

Co nám může dělat radost je, jak se tým zachoval v poločase druhém. Obraz hry se otočil a živějším celkem jsme se stali my. Po faulu na Rubáše proměnil pokutový kop kapitán Myška. Po další povedené rychlé akci po ose Burger, Havel zamířil dokonale do sítě Weinrich a na drama bylo zaděláno. V závěrečných minutách hráli hosté chytře a závěrečný tlak nedopustili a my jsme tak museli přijmout první a doufejme poslední porážku na domácí půdě.

Hráli: Halák, Burger, Kučera, Bouček, Dasbach, Myška(K), Weinrich, Mozo, Kuzhman, Frývaldský, Motovylchuk, Havel, Řežábek, Rubáš, Kubička, Janeček, Kožený
Branky: Myška, Weinrich
Hráč utkání: Havel

Daniel Klír, 28.9.2022