SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U17 – SC Xaverov Horní Počernice 1:1 (0:1)

Střešovice – S cílem potvrdit získané body z venkovního zápasu a získat plný počet bodů jsme doma přivítali sympaticky hrající mužstvo z Horních Počernic. Naše plány se však po dobrém vstupu do utkání začaly brzy bortit a po bezduchém výkonu jsme museli skousnout již osmou remízu v soutěžním ročníku.

V úvodu utkání jsme začali dobře. Soupeře jsme nepouštěli do kombinace, byli jsme pohybově i soubojově zdatnější a postupně jsme si propracovávali cestičku k ohrožení branky hostí. Svoje šance jsme však trestuhodně zahazovali, či jsme chybným řešením přímo zamezovali jejich vzniku. Soupeř byl pod tlakem, ale platonickým. Naše útoky postrádaly chytrost i odvahu. Branku jsme obdrželi tak jako snad pokaždé ze standardní situace, kdy hostující kapitán Pátek naprosto nikým nehlídán bez problémů hlavou skóroval. Místo toho, aby nás tento gól zdravě naštval a abychom zvýšili nasazení, nastal pravý opak. Náš výkon postupně klesal do naprostého dna a hosté mohli přidat další branky. Poločas skončil vedením Xaverova.

V druhém poločase se nám po pěkné akci (pravděpodobně jediné) podařilo srovnat stav Matějem Šebesťákem, ale to bylo z naší strany naprosto vše. Šanci na obrat jsme sice měli, ale naložili jsme s ní naprosto naivně. V závěru utkání jsme hru otevřeli na maximální riziko a utkání se tak mohlo překlopit na jakoukoli stranu. Nicméně skóre se již neměnilo.

V desátém domácím utkání jsme již po sedmé remizovali. Byl to jeden z nejhorších výkonů v celé sezóně a vyhrát jsme si rozhodně nezasloužili. Opět jsme byli v šestnácte méně důrazní než soupeř. Do zápasu jsme zkrátka nedali maximum úsilí, což je pro výhru vždy nezbytné. Na pováženou je také panika a strach kombinačně překonat soupeře. V příštím kole jedeme na půdu posledního celku tabulky. Nicméně pokud předvedeme podobné nasazení, na zisk bodů můžeme zapomenout.

Sestava:
Halák – Rubáš, Schürrer, Kučera(K), Bouček – Bazala, Brož, Kuzhman – Šebesťák, Frývaldský, Kysel
Střídali:
Báča, Burger, Matějka, Šimánek, Vosický
Góly(Asistence):
Šebesťák(Brož)
Hráč utkání:
Rubáš

„Úspěch záleží na úsilí.“
Sofoklés, starořecký athénský dramatik, kněz a politik


Daniel Klír, 01.05.2023