SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U19 – SK Libuš 838 4:0 (0:0)

Střešovice – K prvnímu soutěžnímu utkání jara jsme nastoupili proti týmu Libuše. Zimní příprava nebyla úplně ideální a v optimální sestavě jsme se nesešli k jedinému přípravnému utkání. Nebylo tomu ani na prvním soutěžní utkání. Postavení v tabulce mohlo napovídat, že jsme jasným favoritem, ale konečná výhra se nerodila lehce.

Celé utkání bylo o nás, o našem nastavení, kvalitě a proměňování šancí. 

Hosté přijeli s jasným záměrem zaparkovat autobus a nám dělalo velké problémy se dostat k ohrožení jejich branky. Hráli jsme netrpělivě, nepřesně, neřešili jsme nadějné situace správným, včasným a kvalitním provedením.

Ve druhém poločase se prodral do vápna hostů Rubáš a v kleštích dvou hráčů byl faulován. Nařízenou penaltu proměnil Kára a tíha první branky z nás spadla, soupeř neměl morální síly se zvednout a výsledkem byly další 3 branky v jejich síti.

Kaňkou na utkání je dlouhodobé zranění Andreje Savinova. Všichni mu přejeme brzké uzdravení a návrat na hřiště.

Závěrem: Jsme rádi, že jsme výsledkově zvládli první kolo, ale s výkonem úplně spokojení být nemůžeme. Proti kvalitnějším soupeřům takový výkon stačit nebude.

Sestava: Šanda – Brož (85´ Severa), Morháč, Schürrer (46´ Hojsák Jakub), Prachař – Krauz, Kára, Kuzhman (68´ Rudyk) – Savinov (18´ Weinrich), Tahir (85´ Kysel), Rubáš. 

Připraven Pišl

Branky: Kára (penalta, Tahir, Rubáš, Kysel)

Martin Pačanda