SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FK Baník Most / Souš – U12 1:6 (1:1, 0:2, 0:3)

Most – V sychravém počasí jsme nastoupili v Mostě k dalšímu mistrovskému utkání divizní soutěže. Souboj sousedících týmů v tabulce jsme zvládli s velkou dominancí a přehledem. Musíme poděkovat za velmi profesionální přístup všech zúčastněných.

Již při příjezdu na nás čekala zřejmě paní správcová, která nás uvedla do šatny. Seznámila nás s hřišti, kde která kategorie bude hrát a ukázala nám vše potřebné v rozlehlém areálu s parádním zázemím. Ještě jednou moc děkujeme, tento servis bych uvítal i na jiných stadionech.

Úvodní seznamovací desetiminutovka byla na hřišti celkem vyrovnaná. My jsme chtěli, pokud možno kombinovat, soupeř zřejmě vzhledem k mokrému terénu či nervozitě volil v úvodu spíše dlouhé míče.

Jeden takový nákop od gólmana nám přiletěl za záda již ve třetí minutě a domácí Melichar poslal Most do vedení.

Nutno podotknout, že to bylo takřka jediné vážnější ohrožení naší branky po zbytek utkání.

Na stoperskou pozici se totiž poprvé postavil Hofer a společně s Tichým s přehledem po většinou ještě v bezpečné vzdálenosti od naší branky akce soupeře zastavovali. Navíc přidali i klid a rozvahu, tudíž jsme získali a hlavně udrželi spoustu balónů pod kontrolou.

Ani ostatní hráči v zelenobílém dresu i přes nepříznivé počasí nelenili. Vytrvalým napadáním jsme získávali spoustu míčů. Rychlou a většinou hlavně přesnou kombinací jsme dominovali v držení balónu a postupně navyšovali skóre.

Očima trenéra:

Není moc co vytknout, byl to odhodlaný výkon, kdy jsme pracovali hlavou a to je rozhodující faktor. Naši hráči plnili, co jsme si řekli a co by měli z tréninků přenášet do utkání. Podobně jako minulý týden jsme zopakovali kvalitu a přidali jistotu na míči. Mohli jsme dát možná více branek, ale věřím, že jsme si to nechali do dalších utkání. Obrana dnes hrála velmi organizovaně a sebevědomě což byl základní stavební kámen pro výstavbu naší hry. 

Sestava SKS1911: Chouń – Aharonyan, Hofer, Janovec, Kopřiva, Košata, Pecháček, Pospíšil, Rada D., Rada M., Soukup, Tichý, Veselý

Branky SKS1911: Kopřiva 3, Pospíšil 2, janovec

Další utkání hrajeme v neděli 15.10.2023 od 13:00. Na domácím hřišti přivítáme Chomutov. Přijďte nás podpořit!

Syra