SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Sokol Bílá Hora – U13 2:2 (1:1)

Bílá Hora – V našem „tréninkovém azylu“ jsme nastoupili za nepříznivého počasí k dalšímu utkání pražské soutěže proti domácí Bílé Hoře. Po minulém fiasku jsme nabádali hráče zejména k aktivitě od prvních minut. Po dohodě se hrálo na větším hřišti (vápno-vápno) v což jsme doufali, neboť šířka UMT na Bílé Hoře není optimální pro 16 playerů a také, že by nám to mohlo více vyhovovat v kombinaci.

Největší problém nám působilo velmi sychravé počasí a málo stupňů, byť jsme hráče nabádali, již den před utkáním ke kvalitním doplňkům, vzhledem k předpovědi, tak někteří nechali například rukavice či termo doma a jejich soustředěnost byla spíše než na fotbal o nějaké to zahřátí.

Fotbal se nehrál nikterak atraktivní, my jsme se do zakončení dostávali velmi sporadicky, a to jen díky aktivitě Stanečky na středu hřiště, který se snažil zásobovat útočníky dobrými kolmicemi, kterým ale občas scházel větší cit.

Naopak to byl soupeř, který už v deváté minutě šel do vedení a ke konci první půle ještě dvakrát velmi vážně zahrozil. Nejprve lapil jeho střelu a následnou dorážku Smetana v bráně a poté domácí útočník netrefil čistě před prázdnou bránou.

O poločasové přestávce musel přijít pro hráče trochu budíček s nadějí, že naše hra dostane větší spád a rychlost. Těžký mokrý terén nám působil (stejně jako soupeři) četné problémy při zpracování a odhadu, ale i tak jsme dokázali během patnácti minut překlopit skóre na naši stranu po brankách Stanečky a Holce. Bohužel naše aktivita stále postrádala lehkost a sebeobětování, a toho využili domácí ke srovnání na konečných 2:2

Očima trenéra: nejsem nadšený, naše představy o zápalu pro fotbal se liší a hráči to musí chápat. Dokážeme vymyslet parádní akce, ale jejich málo a je to jen proto, že nejsme nastaveni v hlavě proto něco udělat navíc. Naše nasazení prostě postrádá drive Budeme na tom muset více zapracovat, neboť pak zápas postrádá smysl. Věřím, že u většiny kluků to bude mít pozitivní zlepšení.

Sestava SKS1911: Smetana – Bouzek, Dvořák, Got, Holec, Jonák, Lockhart, Pospíšil, Stanečka, Šustek, Topinka, Veselý, Weinberg

Další utkání hrajeme doma v sobotu 27.4.2024 od 15:15 kdy přivítáme Sokol Lochkov

Syra