SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Čechie Smíchov – MC 0:0

Čechie Smíchov – Závěrečnou trilogii s nejlepšími týmy naší tabulky jsme zakončili na „ horké půdě“ nedaleké Čechie, která bojuje s Duklou o postup do I.B třídy. 

Od začátku jsme  odolávali velkému tlaku domácích, ale naše obrana vedená „generálem“ Zuzákem a jeho novým spoluhráčem povolaným z první obranné linie od Bachmutu (V. Yelinskyi), odolávala velmi jistě! Jediné dvě velké šance, které si domácí vytvořili na konci obou poločasů (potažmo utkání), zlikvidoval dnes vynikající Matěj Štefan v brance jako poslední instance…

Abych nepopisoval jen naší obrannou činnost, i naší rychlonozí konstruktivní hráči (Šafránek, Pliska, „Navi“) si vytvořili pár možností, ale i domácí měli výborného brankáře, který nám překazil naši gólovou radost. A tak si odvážíme velmi  cenný bod za remízu, všemi hráči skvěle vybojovaný !!  

 Sestava:  Štefan – Vrba (79. Van Der Linden), Zuzák, Yelinskyi, Horvát (69. Bayer), – Šafránek (79.Lada),Rothe Ma., Pliska M., Krejčí  – Latiphy, Kubíček (61. Kopal),

Připraven: Vlčkov

Miroslav Rothe