SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FK Baník Sokolov – U12 5:3 (3:0, 1:1, 1:2)

Sokolov – Poslední match sezóny, ve hře 3.místo a desátá výhra v řadě. Do dalekého Sokolova jsme vyjížděli s respektem a zároveň touhou zakončit uplynulý ročník krásnou bronzovou medailí. Bohužel jsme neunesli tíhu okamžiku a přenechali umístění právě domácím. O zápase rozhodla první třetina.

Do utkání jsme vstoupili velmi vlažně, „tlak“ který jsme si na sebe ušili dobrou hrou a výsledky jsme neunesli a na hřišti tak měli v úvodní části velkou převahu domácí hráči. Nebyla to nějaká velká ofenzivní smršť, ale byli na míči a v pohybu. To nám dělalo velké problémy. Sami jsme se pasovali do role pasivních sparing partnerů, kteří si přijeli čutnout na plácek, nikoliv bojovat o své místo na slunci.

Ležela na nás deka z možného úspěchu, a to se podepsalo na naší hře, která vlastně neexistovala. To, co nás celé jaro zdobilo se z ničeho nic vytratilo a my nebyli schopni se po hřišti pohybovat rychle, natož agresivně. Soupeř toho pochopitelně využil, a to hned 3x. a do zbytku utkání si dal pohodlný náskok. Navíc se nám zranil Rada D. a Janovec také nebyl zdravotně ve fitu.

Přestávka nám přišla velmi vhod. Potřebovali jsme morální injekci, museli jsme vzchopit naše myšlení a psychiku. Byli jsem odhodláni změnit nepříznivý výsledek, času bylo dost.

Bohužel už po šesti minutách přišla čtvrtá branka Sokolovských, která narušila trochu náš plán. Naštěstí o minutu později bombou prostřelil Elshal a konečně byl k vidění náznak změny v našem nastavení. Od té doby jsme začali na hřišti přebírat iniciativu, začali si vytvářet šance a myslet na obrat. Začali jsme držte míč, dostupovali soupeře, bohužel proti stála dnes v brance vynikající dvojice gólmanů. Ty nám kazili naše plány svými zákroky a my ne a ne snížit náskok zelenožlutých.

V poslední části tento scénář pokračoval, Rada M. měl dnes bohužel vychýlenou mušku, kapitán Kopřiva se po zranění nevrátil v dobrém rozpoložení, Tichého, Elshala, Soukupa, a Pospíšila vychytal jeden z již zmiňovaných brankářů. Až v poslední desetiminutovce se začali dít z pozice výsledku věci.

V 83.minutě jsme nejprve konečně snížili brankou Tichého. Další branku nám nedovolil připsat diskutabilní offside, poté zakončoval z metru do prázdné brány Pospíšil, ale na místě zasáhl na poslední chvíli jeden z obránců, podle některých rukou podle domácích hlavou. Hráli jsme na hraně možností již bez zraněného Hofera, ale cítili jsme, že si ještě můžeme vzít vítězství. Bohužel čas byl již neúprosný a bylo ho pro nás málo. Minutu před koncem korigoval Soukup na rozdíl jedné branky, a tak jsme vyslali na zteč z rozehrávky vše, ale soupeř nás kopem přes obranu ještě jedenkrát dokázal potrestat a uzavřít účet.   

Očima trenéra: Je to za námi. Dnes jsme to nezvládli v úvodní třetině zejména psychicky. Velmi dobrá práce vynesla kluky na výslunní, kam bez přehánění tenhle tým zcela jistě patří. I přes toto zaváhání to pro nás musí být ponaučení do další sezóny a let. Pokud chceme být úspěšní, nesmíme být překvapeni. Věřím, že nás to posune dál a dnešní zaškobrtnutí bude mít pozitivní dopad na další sezónu. Za tu letošní musíme před týmem smeknout a poděkovat.

Branky SKS1911: Elshal, Tichý, Soukup

Sestava SKS1911: Chouň –  Elshal, Hofer, Janovec, Košata, Lockhart, Pecháček, Pospíšil, Rada D., Rada M., Soukup,  Stanečka, Tichý  

Soutěž pro nás již skončila, obsadíme 4. nebo 5.místo. Děkujeme za podporu.

Syra

Tagy: