SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FK Hvězda Cheb – U12 (0:5, 2:7, 0:4)

Cheb – Třetí z papírově nejslabších soupeřů soutěže, totožný předpokládaný scénář. My na míči, soupeř v hluboké defenzivě. Potřetí jsme splnili „normu“ šestnácti vstřelených branek, tentokrát jsme však dozadu inkasovali.

Nutno podotknout, že Chebští vstoupili do utkání s aktivitou a chutí a tu se snažili (oproti předešlým protivníkům) držet po celý zápas. Nicméně i přesto jsme působili na hřišti více technicky a takticky my.

Zápas to vcelku nebyl z naší strany nikterak povedený. Některé akce byly skvěle rychle i technicky provedené, o pár chvil později tomu bylo úplně naopak.

Zejména nám chyběl drajv z minulého týdne. Nedokázali jsme se po celý zápas „hecnout“ k vyšší rychlosti a to nás stálo možnost vstřelit více branek. Po zásluze jsme tak i po 218.minutách inkasovali branku krásnou prudkou střelou soupeře.

Střelecké konto se opět zastavilo na čísle šestnáct a byť jsme ho chtěli samozřejmě překonat v poslední patnáctiminutovce, tak pro nás byla branka soupeře zakletá.

Očima trenéra: Je to za námi. Třetí zápas v řadě, který byl hlavně o tom co předvedeme my. Spousta nastřílených branek, pět vítězství za sebou. Jsme spokojeni, že jsme závěr zvládli dle plánu. Nyní se můžeme připravit na poslední podzimní match, kde budeme bojovat o pátou příčku.

Střelci SKS1911:  Kopřiva 4, Holec 3, Stanečka 3, Tichý 2, Pospíšil, Rada D., Rada M., Aharonyan

Sestava SKS1911: Chouň, Aharonyan, Holec, Kopřiva, Pecháček, Pospíšil, Rada D., Rada M., Soukup, Stanečka, Tichý, Weinberg

Další utkání hrajeme v sobotu 11.11. doma od 15:30 proti Sokolovu. Přijďte nás podpořit!

Syra