SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FK Hvězda Cheb – U13 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)

Užili jsme si výlet – Tak nějak by se dal nazvat nedělní výjezd do překrásných Františkových lázní, kam jsme se vydali sehrát utkání s Hvězdou Cheb. Natěšeni na fotbal jsme vyrazili od našeho svatostánku v 7:00, ale dlouhá cesta jakoby nám vzala nadšení z fotbalu a my se jeli jen pokochat krásami města.

Úvod utkání patřil „domácím“ dva dlouhé balóny za naší obranu nebyly pro nás dostatečným varováním a tak ve 14. minutě ten třetí již soupeř využil. Rozehrávka brankáře, který si narazil s obráncem a poslal dlouhý míč na naší polovinu, Kalaš nechal za zády Fišera, který si kličkou obhodil Setinského a poslal Cheb do vedení 1:0

Soupeř od úvodu bránil od vlastní poloviny v hlubokém bloku, což nás zaskočilo natolik, že jsme si nedokázali vypracovat kloudnou šanci a ani terén, který nesl známky z předchozího víkendu, kdy zde probíhal mezinárodní turnaj pod záštitou německo-české fotbalové školy, nebyl pro naši snahu hrát kombinační fotbal moc nápomocen.

Veškeré naše snahy končili na špatném zpracování či k uchýlení se k nesmyslným nákopům, které končili pro změnu ve většině případů v autu či za brankovou čarou mimo bránu.  

Po přestávce nám hned v úvodu přeci jen jedna akce vyšla na jedničku. Po ose Martinka – Bouzek se k míči dostal do samostatného úniku Hnilička a kupodivu hned svou první šanci chladnokrevně proměnil. 1:1

Začali jsme přikládat pod kotel a přitlačili soupeře k jeho brance, ale optickou převahu jsme nedokázali přetavit ve vedení. Největší šanci měl Martinka, který tvrdou ranou sice prostřelil brankáře Hrnčíře, ale ten při pádu dával záchranářsky ruku na zem a do té rána bohužel směřovala.

Ve třetí části jsme hráče nabádali ke klidu a trpělivosti. Tyto rady byly okamžitě rozmetány. Po naší rozehrávce se míč dostal až k Vyhlídovi na levé obraně, ten volil přetočení hry, ale dal slabou přihrávku, na kterou Kalaš nedokázal zareagovat a Chebský Štercl poslal míč nekompromisně do levého horního rohu. 2:1

Aby toho nebylo málo o pět minut později Kalaš nikým neatakován nezvládl obranný odkop a vytvořil pro soupeře rohový kop. Ten směřoval před naší branku, kde Borovec minul a za ním stojící Schveiner již neměl mnoho práce uklidit míč do naší sítě po třetí. 3:1

Museli jsme přeskupit řady a očekávali naše přečíslování, ale jelikož jsme neměli touhu a myšlenku, prakticky jsme branku domácích neohrozili až do konce utkání.

Soupeře dokázal v 80.minutě ještě jednou využít naší otevřené obrany a v přečíslení dotáhl akci do brány Říha. 4:1

Nezbývalo než pogratulovat soupeři, sbalit se a vydat se opět domů

Očima trenéra:

Do Františkových lázní jezdím strašně rád, je tu opravdu krásně, bohužel už se mi zde tolik nedaří fotbalově a dnes tomu nebylo jinak. Soupeřem nám dnes byl nejvíce terén, techničtí hráči se nedostali do hry a od toho se vyvíjel celý dnešní zápas. Nicméně nám chybělo i odhodlání porvat se o lepší výsledek, alespoň pohybem a důrazem, z toho jsem dnes hodně zklamaný.

Sestava SKS1911: Setinský – Borovec, Bouzek, Hnilička, Kalaš, Markovič, Martinka, Pavlík, Stanečka, Svoboda N., Šimek, Vyhlíd

Branka SKS1911: Hnilička

Další utkání hrajeme doma v Sobotu 6.5.2023 od 10:00 proti Chomutovu. Přijďte nás podpořit!  

Syra