SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FK Hvězda Cheb – U15 3:1 (1:0)

Cheb – po domácí remíze s Baníkem Most jsme se ve 32.kole české divize žáků představili na hřišti FK Hvězdy Cheb. Zápas to byl vyrovnaný s mírnou převahou na naši straně. Už už to vypadalo, že první poločas branku nepřinese, ale opak byl pravdou. Těsně před odchodem do kabin se po chybě Tulacha trefili domácí. Druhý poločas jsme začali tlakem. Ten, ale zastavila další naše chyba. Soupeř vypíchnul míč Jarošovi a bylo to 2:0. Zanedlouho jsme opět inkasovali. Po dobře zahrané standartní situaci to bylo 3:0 pro Cheb. My jsme z velkého množství šancí alespoň 1x udeřili. Po hezké individuální akci se trefil Harrison. Více se toho nestalo. Z Chebu odjíždíme s prohrou 3:0.

Hodnocení trenéra: Budu se opakovat. Pokud nebudeme proměňovat naše šance a budeme dělat chyby, které děláme a darujeme tím soupeřům góly tak prostě úspěšní nebudeme. Můžeme být dominantní jak chceme když pak stejně soupeřům body darujeme. Soupeři tyhle chyby nedělají. 

Branky SKS1911: Harrison

Sestava: Havránek – Tulach (60´Šulc), Jaroš, Horák, Ota, Veselý – Novotný, Špringl, Roskovec (60´Kunc), Macháček – Harrison

Další utkání hrajeme již ve středu 12.6.2024 v Příšimasech proti Viktorii Žižkov od 16:00! Přijďte nás podpořit.