SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FK Slavoj Vyšehrad – U13 4:6 (1:1, 1:1, 2:4)

Když to nejde fotbalově, pomůžou standardky  – V neděli po obědě jsme nastoupili ke čtvrtému jarnímu kolu na hřišti Vyšehradu, kde jsme chtěli potvrdit výhru a předvedenou hru z minulého týdne. Podzimní duel jsme doma vyhráli celkem jednoznačně 7:0 a asi i proto jsme do utkání vstoupili s podvědomím, že nemusíme pracovat.

Na levé obraně nám chyběl indisponovaný Vyhlíd, a tak zaskočil Borovec. Od úvodních minut jsme se nedokázali dostat do hry, naše rozehrávka postrádala rychlost, přesnost a pohyb. Soupeř toho patřičně využíval a po jeho napadání se dostal k několika nebezpečným zakončení. Jedno skončilo hned ve druhé minutě v naší síti a ve dvou případech nám pomohla branková konstrukce.

My se dostávali do tempa velmi pomalu, ale v desáté minutě jsme zahrávali první rohový kop a z dorážky se dokázal prosadit Borovec.

Ve druhé části naše jalová hra postrádala myšlenku a chtíč, hrubé nepřesnosti a ztráty míče nás nedokázali zcela pochopitelně dostat do tempa a tak šel do vedení opět soupeř. Zahrávali jsme si s ohněm a neštěstí pro nás nám dnes vycházeli standardní situace konkrétně rohové kopy, kterých jsme měli velké množství a v celém zápase jsme dali hned čtyři branky ze šesti právě po rohu. Nejinak tomu bylo i v 58. minutě, kdy doklepával odražený balón po rohu Kalaš. 2:2

Do poslední půlhodinky jsme vstoupili najednou z velkým elánem a ono to šlo! Najednou jsme byli všude. Ne že bychom předváděli nějaký extra fotbal, ale brankář domácích měl najednou plné ruce práce. Během šesti minut jsme dokázali soupeři odskočit hned o dvě branky. Nejprve se opět po rohu dostal k odraženému míči Kalaš a nekompromisně ho poslal do sítě, následovala obdobná situace, kdy odražený míč poslal z voleje do pravého horního rohu Hnilička. 2:4

Po dalším z rohových kopů se střelecky prosadil i Klauz a my jsme nabyli dojmu vítěze, ale soupeř dokázal už za čtyři minuty snížit a začal nás opět trápit svými výpady. 

Naštěstí jsme dokázali rychle reagovat a Šimek nás dostal opět na rozdíl tří branek. Ovšem jen na chvilku. Po krásné tvrdé a umístěné střele domácího Matiče byl stav opět „jen“ o dva góly, ale poslední desetiminutovku utkání jsme zvládli a branka už nepadla a my se mohli radovat z výhry, ale rozhodně to nebyl náš nejlepší výkon! 4:6

Očima trenéra: 

Dnes to nebylo pohledné utkání, byli jsme zejména v úvodu nervózní. V průběhu času se to mírně zlepšilo, nicméně herně jsme dnes nebyli silní. Na druhou stranu i taková utkání jsou určitě pro kluky přínosem. Dnes ukázali charakter vítěze kdy i přes nepříznivý výsledek a nepovedenou hru dokázali zvýšit bojovnost a urvat si to! Pomohli nám rohové kopy, kterých tam dnes padlo na poměry opravdu dost. Jsme moc rádi, že z Vyšehradu odvážíme vítězství.

Sestava SKS1911: Setinský – Bouzek, Borovec, Hnilička, Kalaš, Klauz, Kubíček, Martinka, Pavlík, Stanečka, Svoboda N., Šimek

Branka SKS1911:

Další utkání hrajeme doma v sobotu 15.4. od 12:15 kde přivítáme tým Kladna! Přijďte nás podpořit! 

Syra