SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FK Varnsdorf – U12 0:16 (0:3, 0:6, 0:7)

Varnsdorf – Brzké vstávání a dlouhá cesta nás čekala v neděli před dalším divizním zápasem. Zajížděli jsme totiž do vzdáleného Varnsdorfu. Soupeř ze spodních pater tabulky s velmi nízkou produktivitou a třetí nejhorší obranou v soutěži.

My jsme chtěli dotáhnout vítězný hatrrick a jelikož již před utkáním jsme dostali informaci, že Varnsdorf má díky výpadku ročníku 2011 hráče na posouvané, bylo jen otázkou, jak k zápasu přistoupíme my.

Od úvodu jsme soupeře přehrávali, pochopitelně fyzicky, ale i herně. Nicméně naše pokusy o skórování byly většinou ze střední vzdálenosti, neboť jsme nebyli dosti aktivní v nabídce a do zavřené obrany jsme se prokousávali jen velmi ztěžka. Střely tak byly většinou nepřesné či zblokovány obranným valem. I přesto jsme třemi góly dosáhli na potřebný klid.

Do další části jsme chtěli pozměnit naši hru a sice více domácí otevřít v obraně roztažením hry do krajních prostorů. To se nám stále moc nedařilo, ale pokud jsme tak učinili, většinou to skončilo brankou.

Směrem dozadu jsme moc práce neměli, a tak Chouń v brance víceméně prostál utkání bez zákroku.

Ve třetí části už nám roztahování hry fungovalo daleko lépe a je jen škoda, že jsme nedali ještě více gólů.

Utkání nenabídlo z pochopitelných důvodů bůhvíjak rychlostní fotbal, nicméně jsme splnili povinnost a odjeli z jasným výsledkem a čistým kontem.

Očima trenéra:

Zápas jsme měli plně pod kontrolou, což nebývá ani v těchto případech zcela jasné. Mrzí mě, že jsme nedokázali pracovat více v rychlosti. Na druhou stranu musím ocenit střelecký účet ne jen dnes, ale celkově máme „zatím“ produktivitu na vysoké úrovni, až na utkání v Roudnici. I střelecká listina je na pohled parádní (min jednu branku vstřelilo 12 ze 17 hráčů, kteří do této soutěže zasáhli). Pozitivem je i první čisté konto. Jsem rád, že jsme soupeře nepustili do šance a plně se soustředili na celých devadesát minut utkání.

Sestava SKS1911: Chouń – Aharonyan, Bouzek, Hofer, Janovec, Kopřiva, Košata, Pecháček, Pospíšil, Rada D., Rada M., Stanečka, Tichý,

Branky SKS1911: Pospíšil 3, Aharonyan 3, Stanečka 3, Kopřiva 2, Tichý 2, Rada D., Pecháček, Bouzek

Další utkání hrajeme už ve čtvrtek 26.10.2023 od 16:00 doma proti Litvínovu. Přijďte nás podpořit!

Syra