SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FK Varnsdorf – U15 8:2 (3:1)

Jiřetín pod Jedlovou – v zápasovém marathonu jsme v rámci sváteční středy vyrazili na sever do dalekého Varnsdorfu. A další řádky vám potvrdí, že to byl spíše výlet než výjezd na mistrovské utkání. Ačkoliv je Varnsdorf v tabulce za námi a krčí se na sestupových příčkách tak jsme od začátku tahali za kratší konec. Na vedoucí gól domácích jsme se sice dokázali reagovat, ale na další dva už ne a do kabin se šlo za stavu 3:1 z pohledu Varnsdorfu, a přiznejme si, že by mohlo být i hůře. S přeskupením řad jsme vlétli, tedy vlastně nevlétli do druhého poločasu. Soupeř ještě 4x udeřil. Výsledek ještě korigoval svým druhým gólem Špringl. V závěru ještě Varnsdorf uzavřel skóre na konečných 8:2. Nutno přiznat, že v zápase existoval jen jeden tým. Jeden tým ukázal touhu a chuť vyhrát. My jsme se zápasu pouze zúčastnili, udělali krok zpět. Herní pohodu, kterou jsme v posledních zápasech získali jsme teď rozhodně neukázali. V neděli doma proti Litvínovu ji musíme získat zpátky!

Hodnocení trenéra: Upřímně si to nedokážu vysvětlit. Po posledních zápasech jsem si nemyslel, že se tohle může stát. Každý z nás včetně realizačního týmu by si měl sáhnout do svědomí jestli jsme tomu dali maximum. Jsme v tom spolu a spolu to napravíme. Facku dostat můžeš, ale záleží vždy na reakci. A my budeme chtít reagovat v co nejlepším světle už za tři dny v neděli doma s Litvínovem!

Branka SKS1911: Špringl 2

Sestava: Myška (60´Havránek) – Roskovec, Jaroš, Horák, Veselý (55´Tulach) – Ota, Špringl – Novotný, Kunc (30´Kemény), Hereš (60´Ašer) – Harrison (30´Hora)

Další utkání hrajeme v neděli 12.5.2024 od 10:00 doma proti Litvínovu! Přijďte nás podpořit.