SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FŠ Litvínov – U12 0:25 (0:8, 0:8, 0:9)

Litvínov – Ještě než jsme mohli v poklidu sledovat naše (dnes už zlaté) chlapce ve večerním hokejovém finále, kteří ukázali „konečně“ těmto generacím hmatatelnou národní hrdost, která nás bohužel již pouze v těchto podobných momentech, jako je právě sportovní úspěch či bohužel absolutní krize národa dokáže spojit troufnu si říct tak jako žádný jiný národ, tak jsme si ráno zajeli do Litvínova pro vysoké vítězství, kterého jsme však docílili stejně jako naši hokejisté velmi týmovým výkonem.

Litvínov je co se výsledků týče nejslabším týmem jara. Ze třinácti utkání nedokázal urvat ani bod při bolestivém skóre 13:164. Je to zapříčiněno zejména výpadkem jejich ročníku 2012.

Náš plán byl jasný, vzadu nepustit soupeře, byť ani do náznaku šance a soustředit se na každý míč, a pokud možno vylepšit si střelecký kredit. To vše ovšem mělo být postaveno na týmovém a koncentrovaném pojetí s dominancí na míči a bez unáhlených rozhodnutí.

A jak jsme si řekli, tak se také stalo. Od první minuty jsme se usídlili na domácí polovině, sbírali jeden míč za druhým a precizní kombinací navyšovali skóre ze všech pozic. Střela, dorážka, individuální průnik, zakončení hlavou atd. naši playeři předvedli mnoho kreativity. Byl vidět i další „doplněný“ článek týmu a sice Got, který dostal příležitost nakouknout do této soutěže. Od začátku zapadl okamžitě do hry a velmi dobře vytvářel střelecké příležitosti pro své kolegy z pozice hrotového útočníka. Sám byl pak ve třetí části odměněn za dobrou práci také svým Hattrickem.

Týmovému pojetí napovídá i střelecká listina, která čítá devět jmen našich hráčů z celkových dvanácti. Navíc Hofer odmítl skórovat z penalty.

Konečné skóre je pro domácí příliš kruté, jako malou náplast musíme ale borce ve žlutočerném pochválit za jejich aktivitu a snahu produkovat kvalitní fotbal. Bez ohledu na aktuální skóre se neustále snažili o pohlednou kombinaci proti staršímu soupeři.

Nicméně my jsme rádi, že toto utkání jsme zvládli s nadhledem a pozorností, je to velmi dobrá zkušenost do budoucna! Již několikrát se totiž stalo, že byl soupeř podceněn a dokázal favorita zaskočit, a to jsme dnes velmi razantně odmítli.

Očima trenéra: Jak již bylo napsáno, co se řeklo to platilo. Papírově slabšího soupeře jsme zcela jednoznačně přehráli, nikoliv náhodnými střelami nebo přetlačovanou, ale rozumem a týmovým duchem. Přesnost našich přihrávek byla velmi vysoká, což nám velmi pomohlo ušetřit síly na ofenzivní myšlení.

Máme po druhé za sebou čisté konto, pětadvacet branek a osmé vítězství v řadě, zbývají dvě!!!

Branky SKS1911: Tichý 4, Rada D. 4, Elshal 4, Got 3, Soukup 3, Rada M. 3, Pospíšil 2, Pecháček, Košata

Sestava SKS1911: Chouň –  Got, Elshal, Hofer, Košata, Pecháček, Pospíšil, Rada D., Rada M., Soukup,  Stanečka, Tichý  

Další utkání hrajeme doma v sobotu 01.06.2024 kdy od 10:00 přivítáme Hvězdu Cheb! Přijďte nás podpořit.

Syra

Tagy: