SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FC Háje JM – U19 0:1 (0:0)

Další soutěžní utkání jsme odehráli v sobotu od 13,00 na hřišti Hájů. Fotbalové krásy utkání moc nepobralo a bylo k vidění hodně nepřesností a soubojů. 

Domácí se snažili držet míč, ale naším aktivním pojetím jsme je do zakončení nepouštěli. Naopak jsme byli my nebezpečnější z rychlých a rušivých protiútoků.

Zejména Rubáš na pravé straně a Kožený na hrotu útoku měli jednu ze svých možností proměnit.

To se povedlo na začátku druhého poločasu, kdy na polovině hřiště vyhrál souboj Kožený a vypadlý míč sebral Rubáš, který se tentokrát v nájezdu na gólmana nemýlil 0:1.

Zbytek utkání se odehrával v módu, že domácí se snažili útočit a my se soustředili na rychlé protiútoky, ale i z velice dobrých příležitostí se nám odskočit na rozdíl dvou branek nepovedlo.

Závěrem: Po minulém týdnu, kdy jsme nezvládli uhrát 3 body při vedení o 3 branky je nula vzadu velmi povzbudivá. Teď ještě sloučit útočnou aktivitu a produktivitu se zodpovědnou a poctivou defenzívou a zápasy můžou vypadat ještě veseleji.

Sestava: Šanda – Kučera (82´ Rudyk), Morháč, Janoušek, Prachař – Kára, Krauz, Kuzhman (75´ Savinov) – Hůlka (67´ Motovylchuk), Kožený (67´ Frývaldský), Rubáš (82´ Brož)

Připraven: Štefan

Martin Pačanda