SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

HODNOCENÍ PODZIMU: U19

U19 – Pražský přebor staršího dorostu

Loňská neúspěšná sezóna znamenala pro náš klub sestup z divize do Pražského přeboru. Naopak jsme měli velmi úspěšnou U17 a chtěli na tomto základu vytvořit tým, který by se pokusil o návrat zpět do vyšší soutěže.

Zdroj: fotbalpraha.cz

Bohužel to byly myšlenky pouze realizačního týmu a nikoliv hráčů (bohužel klíčových), kteří se ve velké většině rozhodli odejít jinam. S touto realitou jsme se museli poprat a vlastně začali budovat jiné mužstvo. Dneska jsou bohužel osobní ambice (často přeceňované sami sebou) více, než klubismus.

I tak si myslím, že jsme dokázali složit poměrně silný tým, ale bohužel naše výkony byly velmi nevyrovnané. V žádném utkání jsme výsledkově vyloženě nepropadli, žádný soupeř nás vyloženě nepřehrál, ale někdy smůla, někdy velká impotence v šancích a někdy pohodlnost a lajdáctví má za následek naše současné postavení v tabulce.

S každým týmem v této soutěži se můžeme rovnat a jsem si jistý, že po podzimní zkušenosti s touto soutěží a vhodném doplnění, bude jaro daleko veselejší a úspěšnější.

Martin Pačanda

Brankáři:

Hráči v poli:

Zdroj: fotbalpraha.cz