SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Junior Chomutov – U14 5:1 (1:1)

Chomutov – První dubnový víkend nám mnoho radosti nepřinesl. V divizním zápase nás čekal tým aktuálně sousedící tým v tabulce Junior Chomutov a my jsme chtěli samozřejmě odvézt všechny body a upevnit naše postavení v tabulce zvítězit. Z utkáni kde bylo k vidění spousta zejména našich šancí jsme ovšem vyšli na prázdno a navíc s „bůrem“

Začali jsme aktivně a velkým nápore na Chomutovské zadáky, bohužel soupeř se z tlaku chytře dostal a po brejkové situaci jsme hned v úvodu prohrávali 1:0. Rychle obdržená branka na začátku zápasu nás nijak neovlivnila ba naopak, opět jsme uzamkly soupeře v jeho obranné třetině a pálili šanci za šancí. Bylo otázkou času kdy prolomíme smůlu a zachovámě chladnější hlavu ve 27.minutě jsme se konečně dočkali. Po sérii rohových kopů, poslal krásný centr Bouzek přesně na hlavu Martinky, který zatloukl míč do soupeřovi sítě a srovnal stav na 1 :1 i přes naši převahu vydržel tento stav do poločasové přestávky.

Poločasový proslov vedl hráče k větší zodpovědnosti v nebezpečných prostorách, po pěti minutách hry jsme se vlastní chybou připravili o míč v blízkosti našeho pokutového území, soupeř poslal dlaekonosnou střelu přímo za zády Setinského.

Za dalších pšt minut to již bylo o dvě branky, neboť se opakovala totžná chyba a Chomutovští opět nekompromisně trestali.

Slepené branky nás donutili opět zvýšit tlak směrem dopředu. Naše šance tentokrát zastavila dvakrát konstrukce domácí branky.

Po jednom z odrazů uzmul soupeř, bleksurychlé přenesení na naší polovinu, zakončení a 4 :1.

Poslední branku jsme inkasovali po další nevynucené chybě, kdy jsme míč směřující do autu  vrátili přímo na kopačky Chomutovských, kteří opět pálili z velké dálky a mířili přesně.

Všechny branky jsme obdrželi po našich individuálních chybách, borci v oranžovém zkoušeli častokrát své štěstí z dálky a dnes jim to přineslo ovoce. Napomohlo i to že naše opora Setinský v brance dnes vybral svůj slabší den. Víme že příště bude opět 100% připraven. 

Očima trenéra: Dnes jsme navzdory špatnému výsledku, předvedli pohledný fotbal. Musíme se z chyb poučit to je teď velmi důležité a s tím pokračovat dále. Soutěž má ještě 14 kol.

Obdrželi jsme lekci z produktivity dnes jsme pálili na branku soupeře celkem třináctkrát a vstřelili jednu branku, oproti tomu soupeř měl šest střel a z toho pět branek! Věříme, že v dalším utkání proti Braníku prolomíme tato čísla a body zůstanou doma.

Sestava: Setinský, Bílek, Pavlík, Klauz,Vyhlíd, Martinka, Šimek (68.Svoboda), Havlena (62´Kunc), Karas, Stanečka, Bouzek(54´Vihan) Dále připraveni : Macourek, Kalaš

Branka SKS1911: Martinka

Příští neděli 14.4.2024 v netradičním čase 14:00 přivítáme na domácím hřišti ABC Braník! Přijďte nás podpořit 

Raphael Belei