SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Junior Chomutov – U15 4:4 (3:2)

Chomutov – díky posledním výhrám jsme se posunuli na jednobodový odstup právě za našeho soupeře a tak nedělní zápas přinesl zajímavý souboj o 10.příčku tabulky. Prvních 30 minut to, ale vypadalo spíše jako souboj prvního s posledním a jenom díky skvělému Havránkovi a dalším zákrokům stoperů jsme prohrávali „pouze“ 3:0. Poté se, ale karta úplně otočila, začali jsme hrát naši hru, začali jsme hrát ve vysoké intenzitě a dali jsme 2 branky. Kdyby nebyl konec poločasu tak jich dáme ještě více. Poločasová přestávka nám v tomto ohledu uškodila. Ve druhém dějství jsme úplně zvadli, naštěstí i soupeř a tak se 20 minut nic nedělo. Vysvobodilo nás až střídání, přeskupení řad a Jirka Novotný, který snížil na 3:3 a za chvíli Miky Horák, který otočil na 4:3. Bohužel jsme v závěru ještě inkasovali na konečných 4:4.

Hodnocení trenéra: Chtěli jsme vyhrát, proto to bereme jako ztrátu. Věřím, že kdybychom hráli celý zápas v požadované intenzitě tak vyhrajeme, protože jsme si to v určitých pasážích dokázali. Chválím za charakter a otočení zápasu z 0:3 na 4:3. To nám dodá sebevědomí na další zápasy. Za průběh zápasu pro oba remíza zasloužená

Branky SKS1911: Hereš, Harrison, Novotný, Horák

Sestava: Havránek – Roskovec, Jaroš, Horák, Veselý (62´Tulach) – Kunc (53´Kadlec), Špringl – Šulc (21´Hora), Novotný, Hereš (62´Kemény) – Harrison

Další utkání sehrajeme v neděli 14.4.2024 od 12:00 doma proti ABC Braník