SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

LIBUŠ – U19 0:6 (0:3)

V sobotu 2.9. od 12,30 jsme zahajovali soutěž na hřišti Libuše. Domácí již měli odehraná dvě utkání (Háje 0:11 a Praga 1:8) a to bylo to nejhorší co se nám mohlo stát ohledně nastavení v hlavách. Před zápasem jsme klukům říkali, ať se od tohoto oprostí a jdou od začátku naplno. Úplně se nám to nepovedlo a utkání dle toho tak trochu vypadalo. Chyběla nám intenzita a tempo hry. Domácí v tomto směru toho také moc nepředvedly a tak se hrálo takové „přátelské“ utkání v chůzi. Naštěstí jsme byli produktivní a nakonec dali 6 branek.

Závěrem: I když výsledek vypadá jednoznačně, tak to zdaleka nebyl výkon, kterého jsme schopni. Nyní nás čekají velmi těžká 3 kola, která ukáží o co tuto sezónu můžeme hrát a když zásadně nepřidáme, tak to může být na delší dobu jediná výhra.

Sestava: Štefan – Kučera (73´ Brož), Morháč, Kára, Severa (70´ Motovylchuk) – Krauz, Savinov, Kuzhman (70´ Rudyk) – Frývaldský (46´ Janeček), Kožený, Rubáš

Připraven: Šanda

Martin Pačanda