SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FK Loko Vltavín – U16 2:1 (1:1)

Dojem z nepovedeného venkovního utkání popisuje svými slovy Šimon Masopust:

Dne 26. května jsme se za velmi slunného počasí vydali na hřiště Loko Vltavín s jasnou cílem, a to vyhrát a nejlépe s čistým kontem. V šatně jsme si říkali ať soupeře nepodceníme a nedáme jim body, po kterých dnes budou velmi toužit. Také jsme chtěli každou standardní situaci/aut hrát „do ohně“ protože umělá tráva na „Lokádě“ je velmi úzká.

Začátek utkání se nám povedl na výbornou, po skvělém presinku zaváhal gólman domácích a kopl si míč do své vlastní branky. Poté bylo tempo zapasu dobré, ale pomalu klesalo. V poslední minutě prvního poločasu se kvůli nešťastně propadlému míči dostal do úniku domácí útočník a zakončil nechytatelně do levé strany brány.

O poločase jsme si řekli, že domácí nejsou lepší, avšak důraznější v soubojích ano. Na propadlé míč, kterých bylo poměrně hodně, jsme zareagovali změnou formace na 3-5-2.

Druhou půli jsme opět začali aktivněji my, avšak šancí na naší straně ubývalo a s postupným časem jsme spíše hromadily fauly a protiútoků domácích přibývalo. Postupně jsme se více a více uchylovali k dlouhým balónům, které však končily díky špatné finální fázi, na druhé straně už se hrálo jen na brejky, a nakonec se domácím jeden takový povedl. V 87. minutě se po propadlém míči dostal opět domácí Mayr k samostatnému nájezdu a opět gólově zakončil k levé tyči. Poté už nám jen zbývalo dat všechny hráče dopředu a zkoušet opět dlouhé míče. Po jednom takovém se do velké šance dostal Sanders. Bohužel se mu však zakončení nepovedlo a domácí se zachránili odkopem. Rozhodčí následně nastavil 1 minutu a zápas ukončil za konečného stavu 2-1 pro domácí.


Pohledem trenéra:
„Myslel jsem si, že hra Roller Coaster Tycoon byla oblíbená spíše mezi mojí generací, ale díky tomu, že naše výkony i výsledky se střídají jako na horské dráze, možná vycházím z falešné představy. Nedokážeme si uchovat formu i herní pohodu a i tentokrát jsem fatálně selhali a místo jednoznačné výhry odjíždíme z Holešovic bez bodu. Je to zasloužené. Šance jsme si vytvořili minimálně na 5 gólů, ale když je neproměníme, nemůžeme myslet na úspěch a domácí nás vyškolili z efektivity. Jakkoli jsme se zakončení v týdnu na tréninku poctivě věnovali. Problém v zakončení není v nohách, je v hlavě. Nutno podotknout, že obě branky domácích byly po hrubých chybách v naší obraně. Kdybychom jim góly přímo nenabídli na zlatém podnose, tak i ten jediný gól z první minuty by nám na vítězství stačil. To, že domácí třikrát vykopávali míč z brankové čáry, že jsme za stavu 1:1 trefili z bezprostřední blízkosti tyčku, tak to zkrátka někdy ve fotbale chodí a plakat nad rozlitým mlékem je zbytečné. Co tak nějak podtrhává naše představení v Holešovicích je fakt, že do konce utkání zbývá pár minut a hráči Stromský s Novotným si stříhají o to, kdo bude standartku rozehrávat. Jestli se ještě oba chlapci objeví v nějaké nominaci do konce této sezóny u mě zůstává s velkým otazníkem.“Hráli:
Jedlička – Houdek, Dostál, Přikryl(K), Škába – Davalos Cortez, Stromský, Dorner – Novotný, Vihan, Slezák
Masopust, Přáda, Řechtáček, Sanders

Celkové hodnocení týmu:
6.2

Góly:
1´ 0:1 David Vihan
45´ 1:1 Lukáš Mayr
87´ 2:1 Lukáš Mayr

Hráč utkání:
Martin Davalos CortezHráčská jubilea:
Jorik Dostál – 30. start za SKS
Kryštof Houdek – 95. start za SKS
Šimon Přáda – 45. start za SKS
Vít Přikryl – 160. start za SKS
Vojtěch Theodor Slezák – 30. start za SKS
David Vihan – 155. start za SKS


Foto: Daniel Klír
Text: Šimon Masopust, Daniel Klír


citát:
“Nejlepší způsob, jak se do něčeho pustit, je přestat o tom mluvit a začít to dělat.”
Walt Disney, americký filmový producent, režisér, scenárista, dabér, animátor, podnikatel a filantrop
(1901-1966)