SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

PU: MA – FK Admira Praha U19 0:3 (0:3)

Sk Střešovice 1911 – Fk Admira Praha U19

Střešovice – Po zápasové pauze jsme sehráli čtvrté přípravné utkání s mladíky U19, konkrétně z Admiry Praha, což je 14. celek České ligy dorostu. Že to bude setkání nemilé, předpověděla už vysoká absence našich hráčů. Burýšek, Alba, Obhlozok, Vyjdák, Hampl, Zumr, Rožec, Lesyk. Naše očekávání přesto byla mnohem vyšší, než nakonec jsme předvedli v zápase. Ten se nám totiž hrubě nepovedl.

Statistiky zápasu: branky: 0-3, střely: 11-16, rohy: 7-5, faktor xG: 0,49 – 1,63   

Nastoupila tato sestava: Sestava SKS:  Řezáč (46´Pospíchal) – Štyks, Věchtík P., Němec T. , Charvát (C) – Zvolenský (46´Morgenstern) Kříž, Věchtík D., Rothe – Fischer, Kouklík

Pouze první minuta přinesla od našeho týmu hru, kterou jsme si přáli. Jediná podařená kombinace, jedna ze dvou střel v prvním poločase, jediný moment v 1. poločase, ve kterém jsme měli lepší pohyb než náš soupeř a jeden ze tří rohových kopů.

5´ Dlouhý míč za naší obranu, kterému přidal i vítr, soupeř sám před brankou, Řezáč dokázal vyrazit a dokázal bravurně i vytáhnout na rohový kop dorážku.

19´ Už bylo zle. Modelové přenesení hry z jedné strany na druhou, rohlík do vápna a zakončení do prázdné branky. 0:1

22´ Poté, co Kříž vyslal druhou a poslední naší střelu, jsme opět propadli v obranné činnosti. Na vápně dostal soupeř značné množství času, nebyl dostoupen a mohl technickou střelou na zadní tyč uklízet do branky. 0:2

34´ Opět dlouhý míč za stopery, útočící hráč byl u míče dřív než Řezáč, lob a míč už jsme nestihli vykopnout ze sítě. 0:3

47´ Druhý poločas jsme přidali na bojovnosti a s trochou štěstí jsme zabránili tomu, aby soupeř navýšil skóre. Bohužel nevypracovali jsme si téměř žádnou výraznou možnost ke korekci výsledku. Dvě minuty po přestávce jsme nereagovali na přetažený centr na zadní tyč. Naštěstí osamocený hráč nezvládl volej.

55´ Dalo by se říct, že na zadní tyči se v šanci objevil Charvát. Neměl však příliš prostoru lépe zamířit. O pět minut později si právě Charvát srazil míč na vlastní tyč.

57´ Šance měl především soupeř. Opět přetažený centr na zadní a z malého vápna přestřelená branka. O další dvě minuty později drzý průnik středem hřiště a Pospíchal musel předvést skvělý zákrok. Dorážka šla naštěstí mimo tyče.

77´ Blízko ke gólu měl Kouklík po rohovém kopu. Neujala se ani koncovka Štykse, ani hlavička Rothe vysoko nad.

81´ Poslední slovo opět měli hosté. Balón po lajně za beky, excelentní přihrávka po zemi na penaltu, osamocený nabíhající hráč však nepochopitelně pálil mimo.

Předvedený výkon neodpovídal našemu postavení v tabulce soutěže. Tento výkon dokonce neodpovídal ani soutěži, kterou hrajeme. 19 dní před startem mistrovského zápasu musíme zcela změnit nastavení v hlavách, silní jsme dost, jenže forma nepřichází sama od sebe. Forma je důsledek poctivého přístupu, práce a elánu s přidáním špetky nad rámec svých úkolů. Příští týden, v sobotu 25. února od 18:00 doma sehrajeme páté přípravné utkání proti SK DOKSY (tým středočeského přeboru). Věřme, že se již předvedeme v mnohem lepší světle.

 17/2 2023 Zizzé