SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

PU: SKS green – SKS orange 2:8 (1:2)

Modelový zápas SK Střešovice 1911

Střešovice – 2. zápas přípravy proti Čechii Dubeč byl zrušen. Hráčům Dubče zkřížil program klubový ples. Volný termín jsme využili pro uskutečnění modelového zápasu. 10 na 10. Zelený tým a oranžový tým.

Oliver Zumr, Tomáš Rothe, Jiří Němec, Vojtěch Burýšek, Petr Věchtík, Ondřej Pospíchal,
Friedrich Emanuel Fischer, František Rožec, Jonáš Burger, David Věchtík
Maryan Lesyk, Tomáš Kouklík, Martin Charvát, Ladislav Morgenstern, Marek Vyjdák, Zdeněk Kříž,
Roman Alba, Lukáš Řezáč, Šimon Otta, Oleks Oblozhok

Statistiky zápasu branky: 2-8, střely: 9-17, rohy: 5-6, faktor xG: 1,15 – 3,05   

Zápas začal ve slušném tempu. Hrací povrch byl tentokrát příznivý a tak bylo vidět mnoho zajímavých fotbalových momentů. Lepší vstup do zápasu měl oranžový tým.

15´ První gólový moment zápasu přinesl Albův ostrý centr do vápna podél brankové čáry a načasovaný náběh Kouklíka, který se dokázal protlačit ke koncovce. GÓL. TOMÁŠ KOUKLÍK 0:1 (as. Roman Alba)

24´ Další průnik do otevřené obrany zaznamenal Roman Alba. Přesnou tvrdou střelou na přední tyč navýšil vedení na dvě branky. GÓL. ROMAN ALBA 0:2 (as. Zdeněk Kříž)

36´ V druhé polovině prvního poločasu se začali ozývat i hráči zeleného týmu. Po rohovém kopu Davida Věchtíka se k míči narval Burýšek a hlavou prorazil vše, co mu stálo v cestě. GÓL. VOJTĚCH BURÝŠEK 1:2 (as. David Věchtík)

39´ Srovnáno mohlo být ještě do přestávky. Další rohový kop mohl tentokrát hlavou zužitkovat Fischer. Zblízka však hlavičkoval těsně nad. Rozhodně to však byla největší nevyužitá šance zelených.

42´ Obrovskou šanci však v prvním poločase ještě měl i oranžový tým. Po obrovské chybě v rozehrávce zelených se sám před brankou ocitl Otta, Pospíchal ho vychytal, vzápětí pokryl i koncovku Oblozhoka.

V prvním poločase nebylo třeba nastavovat. Oba týmy se v prvním poločase dopustily pouze 5 faulů.

48´ Hned v úvodu druhého dějství si drze do vápna razil cestu Rothe. Vyjdák ho zastavil nedovoleně a rozhodčí bez váhání nařídil pokutový kop. Burýšek se stal prvním dvougólovým střelcem tohoto zápasu. GÓL. (pokutový kop) VOJTĚCH BURÝŠEK 2:2 (as. Tomáš Rothe)

51´ Radost z vyrovnání však zeleným nevydržela dlouho. Hloupá ztráta na vlastním vápně přinela zisk míče pro Kouklíka, ten předložil Albovi a oranžoví šli opět do vedení. A nakonec z toho byla i vítězná branka. GÓL. ROMAN ALBA 2:3 (as. Tomáš Kouklík)

54´ Povedená útočná akce oranžových. Lesyk zahrál ukázkový dlouhý kříž na Albu, ten poslal ostrý centr do vápna, kam si seběhl Oblozhok. A oranžový tým se dostal do sedla, zatímco na zelený přišla deka. GÓL. OLEKS OBLOZHOK 2:4 (as. Roman Alba)

67´ Další útočná akce a nezachycený náběh z druhé vlny. Nepovedený přetažený centr Morgensterna zachránil na hrací ploše Lesyk, potáhl do vápna a pod sebe předložil Křížovi. Ten s chladnou hlavou umístil nechytatelně k tyči. GÓL. ZDENĚK KŘÍŽ 2:5 (as. Maryan Lesyk)

74´ Oranžový tým měl v této fázi navrch. Po levé straně utekl opět Alba, přihrávkou pod sebe našel Kouklíka, ten si našteloval střelu, všichni čekali pumelici po zemi, jeho střela však mířila pod břevno a Pospíchalovi malinko i zaplavala. GÓL. TOMÁŠ KOUKLÍK 2:6 (as. Roman Alba)

79´ Nejprve z dálky napálil míč Kříž a trefil BŘEVNO. Akce pokračovala, po ose Morgenstern, Alba, Kouklík si míč drze do vápna natáhl a Charvát a svou rychle padající střelou trefil parádně. GÓL. MARTIN CHARVÁT 2:7 (as. Tomáš Kouklík)

85´ Po rohovém kopu Alby se ve vápně odrazil míč ke Kouklíkovi a ten pečetil skóre dnešního modelového zápasu. Nakonec vyhrála zkušenost a větší fyzická kondice na straně oranžového týmu. Před sebou však máme ještě týden hrubé přípravy a do mistrovského zápasu pořád zbývá přes 41 dní. GÓL. TOMÁŠ KOUKLÍK 2:8 (as. Roman Alba)

Příští přípravný zápas sehrajeme doma, v sobotu 3. února od 14 hodin proti třetímu týmu středočeského přeboru SK Hřebeč.

 28/1 2023 Zizzé