SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

PU: MA – SK Hřebeč 1:3 (1:1)

Sk Střešovice 1911 – SK Hřebeč

Střešovice – Třetí přípravné utkání. Třetí tým středočeského přeboru. Po třech týdnech hrubé přípravy bylo určitě zajímavé srovnání s kvalitním týmem z malé obce na Kladensku. My jsme museli poskládat tentokrát sestavu bez Burýška, Alby a Vyjdáka. Především první poločas přinesl kvalitní fotbalovou podívanou.

Statistiky zápasu: branky: 1-3, střely: 15-12, rohy: 7-7, faktor xG: 0,91 – 0,28   

Nastoupila tato sestava: Sestava SKS:  Řezáč (46´Pospíchal) – Lesyk (46´Rožec), Věchtík P. (60´ Zumr) ,Němec T. , Charvát (C) – Oblozhok, Kříž (46´ Fischer), Věchtík D., Rothe – Štyks (60´Morgenstern), Kouklík

Úvodní minuty patřili našemu soupeři. A také jsme mu pomohli. Věchtík D. nepřesně rozehrál na polovině hřiště, soupeř toho využil k průniku středem hřiště, první střelu jsme sice dokázali zblokovat jenže druhá střela ze 20m si již našla cestu do naší sítě. 0:1

 Jsme rychle zareagovali. A hlavně gólově. Na perfektní rohový kop Davida Věchtíka si naskočil Oblozhok a hlavou srovnal se soupeřem krok. GÓL. OLEKS OBLOZHOK 1:1 (as. David Věchtík)

24´ Hřebeč byla velmi blízko vstřelení branky. Opět střela zpoza vápna. Opět Řezáč v brance bezmocný. Naštěstí ho tentokrát zachránilo BŘEVNO. Následnou hlavičku do protipohybu již Řezáč skvěle pokryl.

Poslední čtvrthodinu to byl náš tým, který diktoval tempo zápasu. Vyloženou šanci jsme si sice nevypracovali. Drželi jsme však soupeře daleko od své branky a zaměstnávali jejich obranu naší útočnou aktivitou. První poločas přinesl pohlednou a vyrovnanou pasáž ve velmi slušném tempu. My jsme působili kompaktněji, soupeř zase vynikal individuální kvalitou.

57´ Druhý poločas se nám nepodařilo kvalitou navázat na první poločas. Naše hra působila rozházeně, naše řady byly široké i dlouhé, nedařilo se nám držet blok. Nepovedená útočná akce se rychle změnila v protiútok soupeře. Středem hřiště mezi třemi bránícími hráči se dostal ke střele, opět zhruba ze 20m a neomylně trefil šibenici. 1:2

59´ I my jsme opět mohli okamžitě zareagovat a vyrovnat. Nabídku přihrávky Oblozhoka do vápna Rothe nedokázal využít.

71´ Nepřesná rozehra ve středu hřiště, obranný zákrok na hranici vápna s faulem a velmi nebezpečná standardka z nebezpečné vzdálenosti. Dobře postavená zeď nedovolila střele ohrozit naší branku, jenže k odrazu míče na vápně se dostal obránce Hřebče, nikdo nevystoupil a technickým lobem hráč nachytal příliš vpředu stojícího Pospíchala. 1:3

77´ Zvýšili jsme útočnou aktivitu. Nadějnou střelu vyslal Rothe, Kouklík i Oblozhok. Rozhodně jsme měli na to, abychom zdramatizovali tento zápas.

88´ V závěru zápasu po gólu sahal Věchtík D., jenže na míč nedosáhl. Velkou šanci pak dostal ještě Fischer. Volil razanci z voleje místo rozvážného úklidu do sítě.

I přes porážku jsme s některými pasážemi spokojeni. Takto kvalitní soupeř vám totiž ukáže situace, kterým je třeba se věnovat a ukáže vám slabiny, na kterých můžeme následující měsíc pracovat. Hrubou část přípravy máme za sebou. Příští víkend si dáme i zápasové volno. Další zápas tedy sehrajeme až v sobotu 18. února od 16 hodin proti ligové U19 Admiry Kobylisy.

 21/1 2023 Zizzé