SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

TJ Sokol Bílá Hora – MB 0:8 (0:3)

Bílá Hora – V dalším zápase o postup jsme si museli poradit se stavovským povstáním na Bílé Hoře. Motivování naším kapitánem jsme se situovali do role císařského vojska a rozhodli se domácí zničit. Stalo se tak v neděli, 3.6.2024. A jednalo se opravdu o útočnou smršť.
Utkání jsme začali velmi aktivně z čehož těžil “Ferry” Rožec v 5. minutě, 1:0 SKS 1911. Pokračovali jsme v tlaku, ale dlouhých 15 minut jsme nedokázali gólově zakončit. Pak doslova přišel “Šíša” Šiškun do vápna nastavil hlavu a nechal si na ní spadnout balón, který zapadnul do branky domácích, 2:0. První poločas gólově uzavřel levý obránce domácích, který jeden z našich centrů zakončil do vlastní brány, 3:0.
První poločas provázely výkyvy počasí a stejně tak provedení našich herních modelů. Naštěstí jsme si na zídku vedle branky šli sednout s vedením a vědomím, že jsme na dobré cestě k vítězství, pokud vytrváme.
Druhý poločas ovšem nezačal tak jak bychom chtěli a domácí měli více ze hry, toto stavovské povstání však mělo jepičí život a v 58. minutě Jonáš Burger zvýšil na 4:0.
Touto dobou už se na hřišti rozkoukával “šaman” Dobrý, který nahradil Chvalovského v 56. minutě (důležitá informace). Protože již o 12 minut později, při snaze míč zpracovat, vstřelil svůj první gól v zápase. 5:0. Jenže “Bueno” u toho neskončil a v následujících 11 minutách rozstřílel čest domácích na padrť. Přidal další tři zásahy a skóre tak, na neexistující tabuli na hřišti, ukazovalo 8:0 pro hosty.

Sestava SK Střešovice 1911:
Mulač – Rožec, Smejtek, Šiškun, Vondrášek – Papež (69′ Demuth), Vyskočil, Fischer (74′ Joa. Burger),
Zvolenský (69′ Muroň) – Chvalovský (56′ Dobrý), Jon. Burger

Stavovské povstání tedy bylo potlačeno, bitva vyhrána, ale válka ještě ne. K tomu nám chybí dva kroky a první z nich uděláme v neděli 9.6. na domácím hřišti od 17:00 proti Bráníku.
Přijďte nás podpořit! Každý fanoušek zelenobílé je vítaný 😉

SKS🤍💚

LD13