SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MB – Braník „B“ 4:1 (1:1)

Střešovice – rozloučení se sezonou na domácím hřišti jsme chtěli zvládnout lépe než minulé kolo na Bílce = vítězně. Braník přijel s – oproti podzimu – notně omlazeným kádrem a snahou o „výstavbu akcí“ a kombinační fotbal od vlastního brankaře. To nám vyhovovalo a naši borci ve výrazném horku poctivě reagovali, nutili hosty k chybám, sbírali množství míčů a tak se poločas odehrával v naší režii, na polovině hřiště, na kterou jsme zvyklí z tréninku.

Pozitivní byla naše hra (tentokrát jsme mimo jiné omezili počet nevynucených chyb  v přechodovém fázi) i počet golových šancí, které jsme si vytvořili. Negativa byla dvě : z šancí jsme proměnili jen jednu (K.Dobrý 21.min 1 – 1) a chyba, po které hosté – jejichž „návštěvy“ u našeho vápna bychom spočítali na prstech jedné ruky – šli po autovém vhazování do konsolidované obrany v úvodu do vedení (11. min 0-1).

S vědomí situace na hřišti i rozdílných sil na lavičkách jsme potřebovali ve druhé půli „pouze“ vydržet hrát stejně a zakončovat lépe :-). A i to se nám podařilo. Brzy jsme šli do vedení (58.min J.Burger 2-1), vstřelili odstupový gól  (61. min K.Dobrý 3 – 1) a směřovali k poklidnému vítězství. Závěrečnou fázi však okořenil nám na lavičce i spoluhráčům na hřišti svojí kontroverzí s HR náš střídající player (po 5 ti minutách na hřišti! nenašel pochopení pro drobný chybný výrok rozhodčího a rozhodčí zase pro hloupou kritiku). Šli jsme tedy do 10 ti. Zbývalo 20 minut  a hosté ucítili šanci. Bránili jsme však poctivě a nedá se říci ani to, že by kontaktní gól Braníku visel ve vzduchu. Naopak jsme to byli my, kdo mohl / měl rozhodnout z brejků dříve než v nastavení (91.min V.Vondrášek 4-1) .

Z naší strany to byl solidní zápas herně i výsledkově a přítomní diváci včetně CAMPEONES se mohli při jeho sledování celkem dobře pobavit. Sezonu končíme v páteční předehrávce na půdě lídra soutěže Spojů Bé.

Sestava SKS : Šanda – Minařík, Papež, Němec, Vondrášek – Šperl (54.Uhlík), Rajniš (60.Vyskočil), Štric (46.Kočiško), Dobrý (65.Michalnský) – Burger, Chvalovský (65.Michalanský)  Masér : Smejtek

Góly SKS : Dobrý 2, Burger, Vondrášek

RT