SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MB – Písnice 13:0 (5:0)

Střešovice – za plného intenzivního slunečního svitu a přesto ve stínu (významného derby našeho Áčka na Kopanině) jsme nastoupili proti jarnímu „otloukánkovi“ soutěže s cílem nepřipustit žádné komplikace, co nejdříve přesvědčit soupeře, že dnes / u nás nemá šanci (přestože tu minule vyhrál..) , hrát s nasazením a bavit se u toho (naší hrou 🙂 ).

Záměr celkem vyšel, hosté (přijeli v 11ti lidech, bez možnosti střídání) nezlobili dlouho. Nám se útočné akce dařily a v obraně jsme problémy neměli. Skore postupně narůstalo a když krátce před půlí ani náš lékařský team nedokázal vrátit do hry zraněného útočníka hostí (viz hlavní foto), úkol pro druhou půli zněl : vylepšit soutěžní skore na kladné. Nedlouho po přestávce odstoupil ze hry i písnický golman a z mistrovského utkání se stal intenzivnější trenink včetně toho, že  se odehrával jen na půlce hřiště :-). Hráčům soupeře slouží ke cti, že „se nezranili“ další a bojovali s přesilou tvrdě a srdnatě až do konce, našim borcům zase to, že jsme nešetřili pohybem a snažili se střílet góly .. To se nám dařilo se střídavými úspěchy. Branek jsme přidali dost (byly pestré – od utěšených střel z velké i střední vzdálenosti přes individuální akce až k zakončení po kombinacích do prázdné brány), nějaké nepřesnosti ve hře do plných i koncovce jsme – celkem pochopitelně – předvedli také. Příští týden na Bílce čeká jiný soupeř..

Sestava SKS : Hrdlička – Lesyk (46. Minařík), Smejtek (51. Štric), Němec, Krejčí (46.Burger) – Dobrý, Papež, Vejvoda, Vondrášek – Chvalovský (61. Michalanský), Vyskočil (46. Šperl)

Góly SKS : Dobrý 4, Michalanský 2, Lesyk, Vejvoda, Vondrášek, Chvalovský, Štric, Šperl

RT