SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MB – SC Olympia Radotín B 2:4 (0:2)

Střešovice – O krásném nedělním odpoledni jsme přivítali radotínskou rezervu, s plánem nenechat si utéct druhé místo, na které jsme před zápasem ztráceli pouze jeden bod.

V prvním poločase neznalý divák nepoznal, že jde o souboj dvou týmu z opačných pólů tabulky, dělících propastných 37 bodů. Více šancí si však přece jenom vytvořili domácí, kdy se po dvou velmi dobrých centrech z pravé strany dostal dvakrát k hlavičce Zvolenský, bohužel se mu však ani jednou nepodařilo trefit svatyni hostujícího strážce Kendíka.

Do nebezpečné šance se dostal také Dobrý, který však tváří tvář brankáři svou možnost nevyužil, a Papežovi zase na zadní tyči chyběly centimetry, aby dosáhl na zajímavý pass z levé strany.

Jak proměňovat šance nám však ukázali radotínští v poslední patnácti minutovce, kdy si nejprve hostující útočník naběhl na krásnou přihrávku mezi stopery a obstřelil v pohodě Mulače, 0:1. Podobná situace nastala také ve 45. minutě, kdy znovu dostal hostující útočník až moc času ve vápně a uklidil míč za háčky, 0:2.

Jak se říká ve fotbalové hantýrce, “fík do svačiny”, nezlomil nastavený mindset domácích, v kabině zazněly povzbuzující slova. Trenéři se rozhodli vystřídat tři hráče, pro zlepšení naší aktivity, a na hřiště se dostali Burger, Rožec a Fischer.

Střešovice byli více na míči nežli v prvním poločase a dostalo se i na zvýšenou aktivitu, a však větších brankových příležitostí bylo poskrovnu. Všichni tři střídající hráči se postupně dostali k zakončení, nejprve Rožec mířil těsně vedle, poté se prezentoval střelou Burger, bohužel však nad.


Čekání prolomil Fischer, obešel totiž ve vápně protihráče, zavřel vlasy a zavěsil pravou nohou na zadní tyč, 1:2.
O dvě minuty později se do hry dostal Šiškun, a domácí přeskupili své řady. Bohužel otevřenější obrana Střešovic byla jako voda na pomyslný mlýn hostů. Dvě podobné akce v 82. a 83. minutě, útěk po pravé straně, přihrávka do vápna a dva velmi laciné góly, 1:4.


V tomto momentě obrat byl již pouze teoretický, Střešovice se však stále snažili alespoň snížit, což se povedlo již o pár chvil později, spolupráce Burgera a Dobrého a první jmenovaný ve skluzu snížil na 2:4. Více branek však utkání již nenabídlo.

Černou tečkou za utkáním pak byl šlapák hostujícího útočníka na Rožce. K překvapení domácích obdržel hráč pouze žlutou kartu, která zažehla emoce na hřišti. Rozhodčí pak šalamounsky utkání ukončil.

Bengo v tomto zápase předvedlo jen velmi málo, i přestože si šance hráči vytvořili, zakončení pokulhávalo. Prohra tedy znamená zvýšení ztráty na druhé místo na čtyři body. Do konce zbývá pět utkání, a my si další zaváhání dovolit již nemůžeme. Navíc musíme doufat ve dvojitou ztrátu Nebušic

Sestava SKS1911: Mulač – Vondrášek, Vokurka (46′ Rožec), Smejtek (76′ Šiškun), Zumr – Zvolenský (46’Fischer), Vyskočil, Vejvoda, Papež – Dobrý, Chvalovský (46′ Burger)

Branky SKS1911: Fischer, Burger
Statistiky:

1. poločas
Střely na branku 1:4
Střely mimo 5:4
Branková konstrukce 0:0
Fauly 4:2
Žluté karty 1:0
Ofsajd 3:3
Rohy 1:1

2. poločas
Střely na branku 2:3
Střely mimo 2:3
Branková konstrukce 1:0
Fauly 1:2
Žluté karty 0:1
Ofsajd 1:0
Rohy 1:1


Další utkání hrajeme v neděli 19.5.2024 na Zličíně. Přijďte nás podpořit!

jb & tm