SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MB – Řeporyje B 3:0 (2:0)

Střešovice – Po čtyřměsíční pauze jsme se tedy dočkali: za téměř ideálního počasí (na začátek března) jsme na domácí umělce přivítali řeporyjské béčko. Obtížný nebyl zápas, soupeř nám fotbalové problémy nedělal …. Nejsložitější byla tentokrát nominace: vzhledem k solidní účasti většiny našich playerů v přípravě a zejména v její závěrečné fázi 🙂 jsme se nevešli na soupisku, ani lavičku, nemluvě o místech v základní sestavě … V minulém období tomu bylo často naopak (….nedostatek jsme měli hráčů). V zápase samotném jsme si byli největším soupeřem často sami. Ale popořadě: hosté přijeli s jednoduchou taktikou „výstavby hry“ odkopem gólmana na naší půli, kde se nám dařilo (většinou bez problémů) míče získávat. Další fáze akcí již byla z naší strany komplikovanější, na útočné polovině jsme moc dobře neuměli využívat volný prostor (pokud nějaký byl) a k bráně soupeře jsme se pokoušeli dostávat příliš zbrkle a s pomocí obtížných přihrávek nebo individuálně… Brzké vedení nám zajistil po jedné z individuálních akcí krásnou střelou zpoza vápna M. Rajniš (5. 1-0), na další gól jsme si však museli počkat půl hodiny (30. M.Vejvoda 2-0). Mezi tím se hrálo převážně u hřbitova, náš golman byl bez práce. Hosté  (podpořeni naší nepřesností ve finální fázi a koncovce) na nás tedy pokusili nastražit Caplárovu past. Po přestávce se obraz hry nezměnil, k uklidnění jsme potřebovali třetí gól. Ten však – přes množství šancí, v důsledku většího počtu nepřesností – nepřicházel, hosté stále doufali, že jim může vyjít protiútok nebo stndartka a přes oslabení / vyloučení dokáží zápas zdramatizovat. A tak stále urputně bránili. Naši střelci tentokrát selhali i ve vyložených šancích a tak si musel vzít poslední slovo stoper / kapitán (87. V.Smejtek 3-0).

Máme tři body, čisté konto a zvýrazněné povědomí o našich nedostatcích – tedy vcelku dobrý jarní start.

Sestava SKS 1911: MULAČ – MINAŘÍK (71.DEMUTH), SMEJTEK, NĚMEC, VONDRÁŠEK – ŠPERL (74.VYSKOČIL), PAPEŽ, RAJNIŠ (46.CHVALOVSKÝ), DOBRÝ – VEJVODA (63.ŠULC), BURGER (46.MICHALANSKÝ). Připraveni HRDLIČKA A BARTÁK.

Góly SKS: Rajniš, Vejvoda, Smejtek

RT