SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MB – TJ Praga 5:1 (1:0)

Střešovice – Béčko Pragovky – pro nás neznámý soupeř (nováček v soutěži) se dnes prezentoval solidním výkonem, dirigovaným naším bývalým playerem Yerzhanem. My jsme měli za úkol potvrdit body z Čakovic a držet pozice v horních patrech tabulky.

První poločas se odehrával s naší lehkou územní převahou, pokud hosté volili pokusy o rozehrávku po zemi, dařilo se nám získávat míče na jejich půli a vytvářet si možnosti k ohrožení jejich brány. Bohužel počet našich šancí nebyl vysoký (v největší náš útočník zvolil pokus o prostřelení vyběhnuvšího gólmana místo přihrávky spoluhráčům před opuštěnou bránu), střelbou ze střední vzdálenosti jsme šetřili, do koncovky zblízka jsme se nemohli dostat.

Jedinou branku tak vstřelil stoper po solidně zahraném rohu (35. F.Veselý 1-0). Hosté spoléhali na „rušové“ protiútoky, které se nám dařilo úspěšně zastavovat a později na výkopy golmana směřované na naší půli. Obávali jsme se tedy hlavně několika standartek. Všechny jsme ubránili dobře. Do druhé poloviny jsme využili naší silné lavičky, chtěli setrvat u stejného způsobu hry, hrát bezpečně vzadu a brzy vstřelit odstupový gól. Soupeř měl – bohužel – jinou představu a tak nás dlouhou dobu úspěšně trápil. Když jsme nezvládli proměnit ani další „loženku“ (v gólové pozici proti vyběhnuvšímu golmanovi zvolil náš hráč  razanci namísto chytrosti) musel nám vedení podržet parádní robinzonádou při střele zpoza vápna golman M.Chloupek. Odpor soupeře jsme tak dokázali zlomit až v poslední čtvrtině zápasu. Postarali se o to 2 x K.Dobrý a 1 V.Muroň.

Během 10 ti minut bylo rozhodnuto. V závěru ještě pokazil našemu golmanovi čisté konto jeden z hostů solidní křižnou střelou, když předtím využili naší opakované nekoncentrace ve středu pole. Poslední slovo si pak pro nás vzal po aktivní A.Šperl : Na zadní tyči hlavou bezpečně proměnil velmi dobrou přihrávku (volný kop) J.Burgera.  Závěr :  bojovný zápas, solidní soupeř, námi dobře odvedená práce přinesla zasloužený gólový i bodový efekt, drobnou kaňkou je, že jsme neudrželi nulu vzadu.

Sestava SKS1911: Chloupek – Papeží (Ridzák Jakub) Veselý Smejtek Vondrášek – Hojsák (46.Uhlík) Fischer (62.Burger) Dobrý (85.Němec) –  Chvalovský (46.Muroň) Šperl. Masér : Šiškun.

Góly SKS1911: Dobrý 2, Veselý, Muroň, Šperl.  

RT