SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MB vs Radotín „B“ 2:5 (0:1)

Střešovice – radotínská rezerva proti podzimu – zdá se – trochu omladila a přijela více motivovaná, my jsme se těšili, že proti sousedovi v tabulce navážeme na výkon / výsledek z minulého týdne.

Poločas probíhal herně „podle předpokladů“. Měli jsme víc ze hry, vytvořili si i dobré příležitosti ke skorování, ale míč do sítě hostů jsme nedostali neboť nám chyběl párkrát důraz (na posledních „3 metrech“),  opakovaně caplárovská „kvalita v koncovce“ a také – zejména – schopnost vyřešit správně rychlý protiútok po zisku míče . Několikrát jsme postupovali v přečíslení do otevřené obrany nabízející velké množství prostoru, zradila nás však již předfinální přihrávka.. Pravidelně jsme totiž nacházeli v těch situacích statické obránce Radotína… Hostům stačilo k vedení málo : jedno varování = střela do tyče po námi odvráceném míči na vápno a brzy na to se už vrácený přetažený centr „dokutálel“ zpět před naší bránu, kde jej z bezprostřední blízkosti uklidil nehlídaný hráč hostí. Poločas 0-1, ale – jako obvykle 🙁 naše ambice vzhledem k průběhu stále vysoké.

Plán na obrat však dostal povážlivé trhliny již po pár minutách druhé půle, kdy hosté bez výraznějšího úsilí dvěma obdobnými střelami odskočili na 0:3… Do konce zbývalo ještě dost času, naši borci zápas nezabalili, nicméně psychicky obtížná situace se projevila na hře a chyby a nepřesnosti na našich kopačkách při pokusech o překonání zatažené obrany hostí ještě narostly. Přesto jsme 20 minut pře koncem konečně dali gól (F.Fischer po centru z křídla 1:3) a vykřesali tak jiskru naděje. Ta bohužel zhasla hned za dvě minuty : po rohovém kopu v prostoru zadní tyče střídající útočník hostí doklepl z bezprostřední blízkosti nohou míč do naší sítě (1:4).

Ač jsme se snažili, síly a schopnosti na zvrat už jsme nenašli. Závěr zápasu ještě okořenil nejdřív nastřeleným břevnem a pak i gólem (2:4) střídající S.Štric a „třešničkou“ na dost nepovedeném dortu byl náš vlastní gól v nastavení (2:5). Zápas nám nevyšel, jedeme nahoru – dolů jako na horské dráze, akorát většinou pomaleji ..

Příští týden pokračuje seriál našich střetnutí s „béčky“ zápasem na Zličíně.

Sestava SKS : Hrdlička – Minařík, Smejtek, Němec, Vondrášek – Michalanský (46. Dobrý), Rajniš (72. Štric), Kočiško, Fischer – Chvalovský (56. Burger), Vejvoda. Dále připraven : Krejčí

Góly SKS : Fischer, Štric

RT