SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MB – FC Slavoj Vyšehrad B 3:2 (2:1)

Střešovice – Na domácím hřišti jsme se v neděli představili v zápase proti FC Slavoj Vyšehrad. Utkání, které začalo s menším zpožděním kvůli nepřízni počasí nabídlo divákům napínavou podívanou plnou emocí a gólových příležitostí.

Do utkání jsme vstoupili aktivněji, měli jsme více ze hry, ale náš herní projev byl místy zbrklý a chyběl nám klid na míči. I přesto se podařilo otevřít skóre díky Fischerovi, který se prosadil po skvělé asistenci od Mulače, který si v tomto zápase vzpomněl, že jeho doménou je hra nohama a šli jsme tak do vedení v 16. minutě. Tato branka nám dodala sílu do dalšího dobývání branky hostů, čehož využil Burger ve 28. minutě a zvýšil po krásné střele “za háčky” na 2:0.

Krátce na to musel ze hřiště pro zranění odstoupit Zumr, nahradil ho Krejčí (ne ten z Brna, naštěstí).

Vyšehrad odpověděl na naše dvoubrankové vedení, když Kankara ve 36. minutě snížil na 2:1. Na tuto branku jsme se pro změnu snažili reagovat my, ale v zakončení jsme si nepočínali vždy nejlépe. Do kabin jsme tak šli s jednobrankovým náskokem.

Občerstvení, motivovaní a plní odhodlání přidat další branky jsme rozehráli druhý poločas. Ale jak to tak již bývá, kdo chce víc, nemá nic a naše obrana kapitulovala po 10 minutách druhé půle a hostům jsme dali naději na bodový zisk. 2:2!

Obohaceni dravým mládím na lavičce se trenérský štáb rozhodl ke střídání v 65. minutě, kdy Burgera nahradil Janoušek. Záhy došlo ke zlomovému momentu utkání. Celý zápas zastřelujicí se Chvalovský vyslal v 67. minutě osudový projektil a misky vah se převážily na naší stranu, 3:2!

Do konce utkání zbývalo přes 20 minut a my jsme věděli, že teď se ukáže naše mentální síla (ještě aby ne, když máme mentálního kouče). Hosté však nekapitulovali a několika střídáními se pokusili rozhodit naše šiky.

Stoický klid je pro nás stále vzdálená chiméra a tak jsme se opět (již poněkolikáté na jaře) pokusili přivodit jednomu z trenérů infarkt myokardu. Hlavně nedůraz v obranné činnosti, který vedl k několika ohrožením naší branky nás mohl mrzet. Vyšehrad se dostal do několika zakončení, ale naštěstí se nejednalo o moc přesné pokusy a tak 3 body zůstaly u nás v areálu Cukrovarnické 62.

Tato výhra udržuje naše naděje na postup stále živé. Věř, běž, dokážeš!

Po zápase jsme si pochutnali na domácím guláši a sledovali vítězné utkání hokejového národního týmu na MS v Praze. Neděle jak má být!

Sestava SK Střešovice 1911:
Mulač – Zumr (33′ Krejčí), Smejtek, Šyškun, Vondrášek – Papež, Vejvoda, Fischer,
Zvolenský – Chvalovský, Burger (65′ Janoušek)

Další zápas nás čeká již příští neděli, 2. června od 14:00, kdy se utkáme s TJ Bílá
Hora na jejich hřišti. Přijďte nás podpořit v derby Prahy 6 a pomoci nám v boji o další důležité body!

SKS🤍💚

LD13