SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Nebušice B – SKS C 1:3 (1:0)

Sestava:  Beer – Vrba, Zuzák, Syrový, Bayer ( 70.Kupka) – Pliska M. (75, Sidorjak F.), Rothe Ma., Smejtek D., Van Linden (46. Kubíček)  – Šafránek K., Latiphy

Branky: Rothe, Smejtek, Kubíček

Hřiště: Aritma UMT 

Tak to konečně začalo, dlouhá zimní přestávka spousta tréninků a samé vítězné přípravné zápasy. Jenže jak všichni víme, kdo jsme fotbal hráli, nebo kdo k němu jen trochu „přičichnul“, přípravný zápas není „mistrák“ !

Ačkoliv větší část přípravy jsme měli poměrně velkou docházku, tak před sobotou jsme počítali zraněné, omluvenky a nečekaně i červené puntíky ve Fačru… A tak celková účast na zápase byl mix obrovských zkušeností, mladické dravosti, ale samozřejmě vysoké kvality, ve kterou jsme věřili, i když někteří hráči se ještě k tomu potýkali se zdravotními komplikacemi…

První poločas byl z naší strany rozpačitý, potýkali jsme se horší kvalitou UMT, naší nesouhrou i jednoduchým fotbalem domácího týmu – dalekonosný nákop brankáře s tím, že vyhrají souboj a zakončí – a to se jim přesně povedlo ve 45. minutě (1:0). Gól do šatny byl však pro náš tým jak červený hadr pro býka a na druhý poločas se vrátil sebevědomý tým, který věří ve své kvality a už čtyři minuty po přestávce jsme zatloukli první hřebíček. Radek Vrba krásně vyvezl míč z postu pravého obránce a pak krásně uvolnil Martina Rothe, který podél dvoumetrového brankáře vyrovnal (1:1). Za 3 minuty byl obrat dokonán, když se po celý zápas velmi aktivní Marek Pliska protáhl kolem obránce a od postranní čáry neomylně našel pravou nohu Daniela Smejtka a ten nás rozjásal podruhé (1:2).  Potom už domácí hráči „odešli“ psychicky i fyzicky a prakticky se zmohli dva útoky – při jedné střele s přehledem zasáhl brankář Petr Beer a pří druhé nás „ podržela“ tyč.. Co je však důležité, naši hráči si mezitím vypracovali množství příležitostí, ale jen jedna byla korunovaná brankou – to Filip Sidorjak dostal míč do křídelního prostoru a prvním dotekem v utkání poslal krásný „rohlíček“ na malé vápno, kde už číhal Roman Kubíček a dal definitivní razítko na naše 3 body…  

Ps. Musím zápas hodnotit velice pozitivně a poděkovat všem hráčům za týmový výkon, teď nás čeká série tří domácích zápasů, ve kterých chceme dál navlékat korálky na vítěznou šňůru… 

Miroslav Rothe