SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MC – SK Modřany „B“  4:4 (1:2) 

Střešovice – Dnes jsme se určitě chtěli vrátit na vítěznou vlnu po sérii těžkých utkání, ale začátek byl jako ze zlého snu – roh, přímý kop – slabě odvrácené a dorážky hostů – 15.minuta a prohráváme 0:2 ! Takové k.o. by porazilo nejeden tým, ale ne ten náš, i když to chvilku trvalo než jsme se „otřepali“..

Za 10 minut přišlo malé povzbuzení, Kryštof Šafránek se protáhl jako lasička podél obou „lajn“ a servíroval míč na „zadní“ do prázdné branky, tečoval ho však brankář přímo před nohy našeho ostrostřelce „Naviho“ a ten ho bezpečně uklidil – 1:2!

Do druhého poločasu však vlétl střešovický uragán a než se hosté vzpamatovali na ukazateli score svítil stav 3:2! Nejprve se dostal k dorážce do prázdné branky Kryštof Šafránek, který potom založil na levé straně nejkrásnější akci zápasu, kdy vyvezl míč, křížem přenesl na Marka Plisku a ten nezištně našel na malém vápně „Naviho“ a na něj už zbývala opuštěná branka – to vše se událo do 48. minuty ! Za dalších zhruba 10 minut nám bylo ještě veseleji, to Pavel Kopal jemně překopl obránce hostů, za něj si opět zaběhl v tomto zápase výborný „Šáfa“ a ač tísněn jemnou tečí poslal míč podél vyběhnutého brankáře – 4:2!

Bohužel od 70. minuty se nám naše pohoda ve hře a výsledek zhroutil jak pověstný „domeček z karet“  a pomohli k tomu i trochu nepřesné rozhodnutí mužů s píšťalou i s praporkem.. Rázem bylo vyrovnáno (přímý kop – offside ?) a hosté byli tzv. „na koni“ a my byli rádi, že jsme uhájili bod…       

Sestava:  Beer – Dulava, Smejtek, Yelinskyi, Horvát (57. Bayer) – Šafránek ,Rothe Ma.(85. Aman), Pliska M. (46. Lada), Krejčí (79. Sidorjak)  –  Latiphy, Vlčkov (57. Kopal)

Připraven: Van Der Linden

Branky: Latiphy 2x, Šafranek 2x 

Miroslav Rothe