SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MC – Slivenec B 5:1 (2:1)   

Výkop v neděli těsně po obědě znamenal, že po dlouhé době odehrajeme celé utkání bez umělého osvětlení, ale také s prázdnými žaludky, a tak šlo o to, kdo bude hladovější po fotbale aby se alespoň nějak nasytil..

Pokažený (ne naší vinou) závěr podzimního duelu, na který dlouho nezapomeneme jsme začali napravovat už ve 2. minutě. Kryštof Šafránek vyslyšel (konečně !) trenérské pokyny, nebojácně vnikl do pokutového území a tam nezištně naservíroval míč „Navimu“ (Navid Latiphy), který propálil všechny hostující hráče, kteří se ještě stihli vrátit do branky – 1:0 ! Od té chvíle však byla hra hodně rozkouskovaná častým přerušením, což vyhovovalo spíše hostům, kteří byli přece jen o malinko přesnější zejména ve středu hřiště a po sérii našich drobných chyb a nedorazů vyrovnali v 18. min -1:1! Do konce poločasu už to bylo o tom, jak si „Navi“ poradí s těsnou obranou hostů, nebo jestli využijeme nějakou standartní situaci.. A to se podařilo tak zvaným „šatňákem“. Martin Rothe od postranní čáry zahrál přímý kop, na přední tyč si seběhl Vladyslav Yelinskyi  a „halfvolejem“  málem roztrhnul síť – 2:1 ! 

Do druhé poločasu jsme museli jít soustředění. Podvědomě se nám v hlavách honily myšlenky ohledně minulého kola, kdy Slivenec právě druhý poločas proti Suchdolu (po vystřídání některých hráčů) jasně ovládl.. Nicméně byli to právě naši borci, kteří ve druhém dějství podali dominantní výkon a během deseti minut soupeře úplně zlomili třemi brankami. Nejprve Dan Van Linden potáhl míč od rohového praporku, který následně poslal do skrumáže před bránou a tam důrazný Vašek Krejčí nadvakrát dopravil míč do levé „šibenice“ – 3:1! Pak už přišli chvíle naší hvězdičky jménem „Navi“, která ještě dvakrát zablikala nad střešovickým areálem – poprvé se dostal ke špatně rozehranému míči hostů a samostatný nájezd neomylně proměnil svojí levačkou na zadní tyč – 4:1 a pak elegantně přehodil brankáře, když se dostal za obranu ke skákajícímu míči – 5:1! 

Hosté ve druhém poločase kromě jedné tečované střely neohrozili naší branku a my jsme mohli dát příležitost užít si zápas celé lavičce..

Sestava:  Štefan – Vrba (68.Bayer), Zuzák, Shaipov, Horvát (77. Vlčkov) – Yelinskyi (46.Kubíček), Rothe Ma., Smejtek D. (77. Jelínek), Krejčí   – Šafránek K.(61.Van Linden), Latiphy

Branky: Latiphy 3x, Yelinskyi, Krejčí 

Hřiště: Střešovice UMT 

Miroslav Rothe