SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FK Meteor Praha „B“ – MB 2:3 (0:0)

Prosek – Rezerva divizního Meteoru drží v naší skupině medailovou pozici, je naplněná mladými nadějnými fotbalisty a přivítala nás na krásném (a velkém) pažitu Bedřichovská. Nečekalo nás tedy nic jednoduchého …

Domácí v průběhu první půle kombinovali v dostatečně bezpečné vzdálenosti od naší branky a následně vysílali dlouhé míča do křídel za naší obranu. Tenhle způsob hry jsme zvládali bránit celkem dobře a sami jsme se po zisku míče snažili o rychlé výpady do obrany soupeře. I v tomto ohledu jsme byli často úspěšní a domaci brance hrozilo nebezpečí více než naší.

Za poločas jsme stihli „pouze“ trefit břevno (V. Vondrášek hlavou po volném kopu), u několika nadějných akcí nezakončit a v pár případech přečíslení nás zradilo zpracování … Meteoru jsme v závěru půle opakovanými zbytečnými fauly a odvrácením míče na roh pomohli k pár standartkám , přičemž z poslední z nich (roh ve 45.minutě) jsme po závaru inkasovali gól do šatny. To se nám samozřejmě nelíbilo a tak jsme (tentokrát my 🙂 )“vyžádali“ změnu rozhodnutí HR (po konzultaci s AR1 potvrdil offside střelce, reklamovaný našimi hráči) a do kabin šli za bezgólového stavu.

Po přestávce jsme začali aktivně, vytvořili si dvě tutovky a obě prováhali.. Domácí obratem trestali: jejich útočník se dostal před vápnem ke kolmici za beky,  překonal blok našeho hráče a následně zblízka dopravili míč do naší brány (1:0). I s ohledem na dosavadní průběh hry jsme pokračovali stejně a dál se tlačili do útoku. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat, postaral se o ně s přehledem J.Burger (1:1). V těchto fázích zápasu jsme byli lepší a brzy to dokázali vyjádřit i gólově: B. Kočiško po prostrčení míče mezi stopery sám proti brankaři = 1:2 a následně opět J.Burger a opět s klidem z bezprostřední blízkosti oklamal stopera i gólmana = 1:3. Nebezpečné situace domácích – většinou po standartkách a závarech ve vápně – vyřešily „magnety“ v rukavicích našeho brankaře. 

Do konce nezbývalo mnoho času a tak soupeři vrhli všechny síly do útoku a dostali nás pod tlak. Kontaktní gól přišel až v nastavení (utěšená střela šajtlí zpoza vápna do horního rohu branky = 2:3), s čímž máme zkušenosti již z minulého kola a tak jsme vítězství uhájili bez výraznějších problémů. Naši playeři odvedli precizní práci, kvalitnímu soupeři jsme moc nepovolili, dopředu jsme vypracovali dost dobrých situací a zaslouženě vezeme tři body. Svojí šňůru výher v řadě jsme tak natáhli na dvě :-).

Sestava SKS: Mulač (81. Hrdlička) – Minařík, Zumr, Němec, Krejčí (46. Michalanský) – Papež (85. Yelinskyi), Smejtek (46. Rajniš), Kočiško, Vondrášek – Šperl, Burger (92. Severa)

Góly SKS: Burger 2, Kočiško

RT