SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK Modřany – U13 5:3 (3:1)

Modřany – V pátečním podvečeru jsme se vydali na utkání 7.kola do Modřan. Očekávali jsem vyrovnané utkání, pro úspěch v něm jsme museli oproti minulému týdnu zlepšit výrazně naše myšlení a potom i hru samotnou.

Od úvodního hvizdu se hrál svižný fotbal z obou stran. Soupeř volil spíše jednodušší formu v dlouhých míčích, čímž nás párkrát dokázal nemile zaskočit. My jsme působili trochu nervózně, zejména v řešeních obranných zákroků. Když jsme získali míč, nedokázali jsme ho dostat pod naši nadvládu.

Ostych jsme zahodili po čtvrthodině. Začali jsme hrát s větším klidem na kopačkách a drželi více míč. Rychlé kombinace nás posouvali k brance soupeře a po zásluze jsme šli do vedení.

Bohužel jsme v závěru poločasu vypnuli a během 4.minut soupeř otočil třemi brankami.

Ve druhé půli jsme se chtěli vrátit k dobré pasáži z první části, což to se nám podařilo. Po pěti minutách bylo vyrovnáno, když Got završil svůj Hattrick. Cítili jsme, že máme navíc a hráli na plný plyn. Jedna hezčí akce než druhá ale končila naší zbrklou, nebo spíše odfláknutou koncovkou (střela takřka z půlky, střela od pomezní čáry). To jediné kazilo dojem jinak z velmi dobrého výkonu. Soupeř využil dvě brejkové situace a utkání dovedl i přes náš tlak do vítězného konce.

Očima trenéra:

Dnešní zápas musím zhodnotit i přes porážku pozitivně. Kluci předvedli, že hrát umí, pokud jim funguje hlava. Dobře kombinovali a doplňovali se, jen škoda finálního řešení v některých zcela jasných situacích. Rozhodně jsme měli dát víc branek. Chtěl bych vyzdvihnout zejména výkon Chadima, který se vrátil po nemoci ve velkém stylu a byl všude. Věřím, že si z utkání odneseme, že takto máme hrát pokaždé a brzy za to budeme odměněni výhrou.

Sestava SKS1911: Smetana – Baranek, Ciniburk, Dvořák, Got, Holec, Hubička, Chadim, Macek, Starý, Stasjuk, Šustek, Vaďura, Topinka,

Branka SKS1911: Got 3

Další utkání hrajeme v neděli 22.10.2023 od 13:15 doma proti Olympii Radotín. Přijďte nás podpořit.  

Syra