SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Podolí B – MB 0:2 (0:1)

Podolí – Měli jsme za sebou dvě domácí porážky, tréninky v uplynulém týdnu nám nevyšly, na soupisku k utkání jsme ve spolupráci s U19 dokázali dostat jen 12 hráčů do pole a 2 gólmany.. Oproti tomu béčko Podolí do jara vyztužilo obranu o zkušeného borce a následně uspělo s čistým kontem i proti sbornej komandě MSM, .. tedy nás na Kavčích Horách nečekalo nic jednoduchého. Zároveň si prozatím stále udržujeme víru ve své schopnosti, a tak záměrem bylo aktivní a důraznou hrou přinutit domácí k chybám a zlepšenou koncovkou jich využít. Konstrukce našich akcí měla zahrnovat i „fotbal“. To první (aktivita) se nám dařilo lépe, druhé (potřebný důraz) nám ve významné míře chybí v důležitých okamžicích i prostorech hřiště dlouhodobě… Hra byly zpočátku vyrovnaná, na „břevno“ naší brány jsme reagovali střelou do tyče domácích i pár dalšími dobrými akcemi (některé jsme ukončili nevynucenou nepřesností sami), ale na gól jsme si museli počkat až do 40.minuty, kdy M.Vejvoda zahrál svůj volný kop z levé strany chytře a přesně .. (0-1).

Ráz druhému poločasu dalo vyloučení domácího obránce, který fauloval jako poslední našeho playera před „gólovou“ střelou. Podolí se v následující fázi nedokázalo semknout a vyvinout i v 10 ti nějaký tlak na naši obranu, míč jsme měli větší čas pod kontrolou my. To ovšem neznamená, že bychom nebyli v ohrožení: domácí měli po našich ztrátách na útočné polovině několik příležitostí k rychlým protiútokům, které jsme ale vždy zastavili. Někdy za cenu standartek, i s těmi jsme si pak poradili bez výraznějších potíží. Potřebovali jsme ale (opět, samozřejmě) vstřelit pojistku a vzít domácím zbytky nadějí. Zejména po několika pěkných individuálních průnicích jednoho z našich mladíků na levé straně jsme příležitosti měli, správné finální řešení jsme však nikdy nevybrali… A tak jsme na uklidnění čekali až do samotného závěru, kdy A.Šperl nabídl M.Vyskočilovi souboj 1 vs 1 proti golmanovi Podolí a náš half prokázal zkušenost a přehled …

Sestava SKS: Mulač – Minařík, Smejtek, Papež, Krejčí – Yelinskyi, Vejvoda, Vyskočil, Vondrášek (28. Halíř) – Chvalovský (80. Růžička), Šperl. DÁLE PŘIPRAVEN: Hrdlička.

Góly SKS: Vejvoda, Vyskočil

RT