SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK Ďáblice – U17 3:3 (0:1)

V nedělním zápase na hřišti SK Ďáblice se střetly týmy SK Ďáblice a SK Střešovice 1911. Po dramatickém utkání skončilo skóre remízou 3:3 (0:1).

Hned v 17. minutě se Střešovicím podařilo otevřít skóre díky gólu Frývaldského. Střešovice hrály obstojně a měly několik šancí na další góly. Často zahrávaly dobře rohové kopy, ale nepodařilo se bohužel vstřelit více branek. Zkraje druhého poločasu přidal druhý gól Schürrer a zdálo se, že Střešovice mají zápas pevně ve svých rukou.

Nicméně domácí tým neztrácel naději a v 59. minutě snížil na 1:2 po penaltě, kterou proměnil Zhmurko. O osm minut později se však opět prosadil Frývaldský a stav byl 1:3. Bohužel pro Střešovice se následně Boučkovi podařilo dát vlastní gól a snížit na 2:3.

Do posledních minut utkání to bylo stále velmi vyrovnané a v 87. minutě se podařilo domácímu týmu vyrovnat na konečných 3:3 gólem Zhmurka.

Rozhodčí nastavil neuchopitelný metr, hráči Střešovic ,zejména ve druhém poločase, už vůbec nechápali jakých prohřešků proti pravidlům se dopouštěli a neustále kouskovaná hra kazila všem hráčům fotbal.

Sestava SK Střešovice 1911: Halák – Dasbach, Schürrer (K), Bouček, Vosický – Brož, Bazala, Kubička – Šebesťák, Fibinger, Frývaldský. Střídali: Matějka, Weinrich, Burger, Kuzhman, Poulíček.

Žluté karty obdrželi hráči Brož, Šebesťák a Fibinger. Nejlepším hráčem na straně Střešovic byl opět ve formě hrající Brož. Svým výkonem na sebe ale upozornili i další hráči.

Závěrem: Z prvních dvou jarních utkání máme 2 body, chtěli jsme 6. Bereme to jednoznačně jako ztrátu 4 bodů! Odehráli jsme celkem 180 minut a ve vedení jsme byli 130 minut. Závěry zápasů si musíme pohlídat mnohem lépe.

„Vždycky se bojuje o něco, ať už je to pozitivní nebo negativní. Když už tedy bojujete, zkuste vyhrát.“ – Damon Hill

Daniel Klír, 26.03.2023