SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Sokol Stodůlky – MB 5:2 (3:0)

Stodůlky – Na Stodůleckém hřišti se nikdy neodehrávají snadná utkání, tentokrát jsme si – povzbuzeni výkonem z minulého týdne – věřili …

Naše víra ale dostala výrazné trhliny hned v úvodu zápasu, když jsme během 5 ti minut 2 x nezvládli vyřešit nepříliš složité situace (ztrátu míče ve středu pole a následně vlastní rozehrávku a autové vhazování domácích). To samozřejmě poznamenalo naše sebevědomí, psychiku, hru .. Nedařilo se nám dostávat přes „střední pásmo“ kombinací, většina pokusů končila na kopačkách soupeře, pokud jsme využili pokus o výkop golmana, míče velmi rychle vracely k nám na půli .. Měli jsme však dost času i možností ke změnám, proto jsme nepovažovali zápas za ztracený. Další komplikace přišla po půl hodině hry, kdy Stodůlecký útočník nepohrdl přihrávkou od našeho gólmana (3:0). My jsme se svými šancemi naložili jinak : v největší z nich precizně zahraný VK M.Vejvody poslal náš osamocený hráč z malého vápna mimo branku, po jednom z rohů jsme míč za brankovou čáru domácích nedokázali dostat ani „nadesetkrát“ atd. Poločas tedy 3:0 výsledek, obraz hry však tak jednoznačný ne. Proto jsme se mohli a chtěli pokusit o „zázrak“. Naděje pohasla, když krátce po půli 40 metrů trvající souboj s naším stoperem zakončil domácí útočník přízemní střelou z vápna na přední tyč (4:0). I. Chvalovský sice brzy na to po individuální akci korigoval (4:1) a dostali jsme se i do několika dalších solidních příležitostí, bohužel jsme neproměnili a tak ke zdramatizování zápasu nedošlo. V závěru jsme zapsali ještě jednu naší přihrávku na gól domácímu hráči (5:1) a finální úpravu skóre od I. Chvalovského (5:2). 

Zápas nám nevyšel, nedodrželi jsme pravidlo „Never change a winning team“, ráz zápasu vtiskly úvodní krizové minuty a – bohužel – jsme nedokázali tak jako domácí = nelítostně, trestat chyby soupeře. 

Sestava SKS : Hrdlička – Mařík (46. Barták), Zumr, Smejtek (46. Němec), Krejčí – Šperl, Vejvoda, Papež (74. Minařík), Vondrášek (65. Demuth) – Chvalovský, Burger (46. Kočiško)

Branky SKS : Chvalovský 2

Zápas očima soupeře:
https://www.sokolstodulky.cz/event/show/5103

RT