SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

TJ Březíněves – Gentlemens 2:5 (2:4)

Březíněves – v době kdy naše rezerva nastupovala k utkání na domácím pažitu proti Čakovické Avii, se naši zasloužilí záložáci ocitli na druhém konci Prahy vstříc svému osudu a dokázat, že jsou kdykoliv připraveni zaskočit v našich dospěláckých mužstvech.

Při posledním střetnutí těchto celků se sešlo pouze 8 statečných gentlemanů, a tak jsme si odvezli velký debakl. Dnes to mělo být všechno jinak! Jedenáct zdravých kusů bylo odhodláno napravit reputaci Střešovického klubu a s sebou přibalilo na výjezd i fotografa Davida Bayera a oddaného klubistu z mladší generace Kubíčka ml. Masopust vyvezl na výlet paní s kočkou, a tak jsme takřka v domácím prostředí (tj tři fanoušci a zvíře) nastoupili ke druhému utkání naší skupiny.

Trenér a kapitán hostí Syrový přijel na zápas v horečkách, nicméně se chtěl pustit do boje stůj co stůj, jeho prvním dotekem byla takřka ukázková ztráta na středu hřiště a soupeřovo vedení již v páté minutě.

O chvíli později měl plné ruce práce s domácím útočníkem Tymočko, ale udatný střelec v červenobílém dresu se obtočil a nedal Albovi v bráně šanci. 2:0

Za normálních okolností by to bylo na ručník, ale tady je zkušenost na místě, a tak se hrálo pořád ve stejném rozmaru. Míč putoval z kecky na kecku, a trpělivost byla více než sprint. Jen jsme přestali ztrácet a vytvářeli si příležitosti. Aktivní Kubíček s Kašparem na křídlech zlobili domácí rychlými kontry, tudy ale paradoxně cesta ke gólu nevedla (zatím). První branku zaznamenal Hloušek tzv „Střešovickou vykláněčku“ nasměroval na zadní tyč kde sice chtěli tečovat Macháček s Kubíčkem, ale zaplaťpánbůh nedosáhli a míč skončil přesně za háčky. I druhý gól vedl středem hřiště. Syrový chtěl napravit zaváhání z úvodu, nápřah z úctyhodné dálky, kladenský nárt, faleš a gólman zůstal jako opařený.  Srovnáno, můžeme zasadit finální údery.

Rychlý (rozuměj velmi pomalý) break tři na jednoho zakončuje do prázdné Kašpar. Další akce tentokrát jak vystřihnutá ze sezóny 99-2000. Kubíček od lajny milimetrový ostrý centr před kasu a Macháček kladivem věší 2:4.

Poslední brankou byl opět skvěle propracovaný a chytře neuspěchaný break, který doklepával Kubíček.

Suma sumárum, odehráli jsme až překvapivě klidné utkání, ve kterém jsme ukázali um a rozvahu. Zaslouženě odvážíme plný počet bodů, a hlavně napravujeme dojem z posledního vystoupení v Březiněvsi. 

Sestava: Alba – Smolák, Hloušek, Kubíček, Masopust, Macháček, Horvát, Kašpar, Ulrich, Tymočko, Syrový

Branky SKS1911: Macháček, Syrový, Kubíček, Hloušek, Kašpar

Další utkání hrajeme doma, a to v pátek 3.5.2024 od 20:30! Budeme rádi, když nás přijdete podpořit.

Syra