SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U12 – Sokol Řepy 0:1 (0:0)

Střešovice – ve druhém zápase pražské soutěži jsme chtěli potvrdit úvodní vítězství. Bohužel naše představy se vůbec nenaplnily, zejména ve finální fázi jsme byli doslova jaloví!

Od úvodních minut jsme sice byli na pohled více na míči a tlačili soupeře k jeho bráně, nicméně naše výpady končili většinou před pokutovým územím.

Po čase jsme se osmělili i k nějakému zakončení, ale naše střeli z dálky končili v rukách brankáře, neboť neměli správné umístění ani razanci.

Soupeř kontroval velmi ojediněle a Bouzek v bráně měl tak klid.

Ve 34.minutě ale přišla studená sprcha v podobě branky hostí. Za obranou jsme ponechali trestuhodně Lindáka a ten po zemi prostřelil Bouzka. 0:1

Tento stav jsme chtěli rychle otočit v naše vedení, ale obraz hry se nezměnil a nervozita na kopačkách byla větší a větší. Postupně jsme přestávali hrát jako tým a každý chtěl rozhodnout individuálně, což do konsolidované obrany bylo dosti obtížné i vzhledem k rozdílným proporcím hráčů obou týmů.

V závěru jsme ještě zkoušeli vysunout dobře hrajícího Weinberga, ale ani to nepřineslo kýžené alespoň vyrovnání, a tak jsme doslova bez jakéhokoliv odporu přenechali soupeři všechny body za výhru 0:1.

Očima trenéra:

Dnes není co hodnotit, takto hrát nemůžeme a ani nechceme. Oproti minulému týdnu to byl o 95% horší výkon. Bez rozumného zakončení, bez přesnosti, bez soustředěnosti, bez týmového ducha. Ve vší úctě k soupeři, takové zápasy máme vyhrávat velkým rozdílem, na to ale potřebujeme součinnost, a klidnou hlavu. Tyto faktory jsme dnes ale neměli.

Sestava SKS1911: Bouzek – Got, Chadim, Jonák, Macek, Šustek, Weinberg, Veselý, Holec, Lokhart, Vlček, Antal, Hulán, Hynek, Ciniburk

Další utkání hrajeme v pondělí 18.9.2023 od 17:00 na Barrandově proti místnímu 1.FC. Přijďte nás podpořit!

Syra